Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.03.2014 12:51
Według PlayStation Store, Watch_Dogs zadebiutuje najpóźniej w czerwcu
626V

Według PlayStation Store, Watch_Dogs zadebiutuje najpóźniej w czerwcu

Ni stąd ni zowąd na PlayStation Store zaktualizowano datę premiery Watch_Dogs (PS3). Może to być zwykłe zapełnienie luki, choć trzeba przyznać, że wyznaczona data wygląda na prawdopodobną. Jedyne co wskazuje na tzw. placeholder to fakt, że dzień tygodnia wyznaczony przez PS Store nie współgra z typowymi dla premier gier wideo.

Datę ustanowiono na poniedziałek 30 czerwca. Jest to bardzo nietypowa data, bowiem zazwyczaj premiery gier odbywały się we wtorek w USA i piątek w Europie. Warto mieć na uwadze, że czerwiec jest także ostatnim miesiącem w drugim kwartale tego roku, a Ubi na spotkaniu z inwestorami potwierdziło, że gra pojawi się w okresie kwiecień-czerwiec.

Od pierwszej zapowiedzianej daty odstąpiono, jednak minęły prawie cztery miesiące, a my nadal nie znamy ostatecznego terminu, kiedy Watch_Dogs trafi na PlayStation 3 i PlayStation 4. Może za sprawą zmiany daty przez PlayStation Store, Ubisoft zostanie zmuszony do jednoznacznego określenia oficjalnej daty premiery? Kto wie, choć patrząc na tempo marketingu i ciszę wokół tej produkcji, nie spodziewałbym się rychłej zapowiedzi.

Źródło: PlayStation Store US

Tagi: playstation 3 playstation 4 Ubisoft watch dogs