Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.03.2014 10:38
Castlevania: Lords of Shadow 2 dostanie fabularne DLC
812V

Castlevania: Lords of Shadow 2 dostanie fabularne DLC

Cóż z tego, że premiera Castlevania: Lords of Shadow 2 (PS3) była w piątek. Przez weekend PC-towi gracze dokopali się do czeluści plików gry i odkryli kilka ciekawych rzeczy. Pomijając tekstury i modele z gry, znaleziono plik odpowiedzialny za DLC. A skoro jest, to dlaczego gra nie miałaby otrzymać fabularnego DLC?

Dodatek skupi się na Alucardzie, jeśli opis z pewnego pliku tekstowego jest prawdziwy. Całość nazywać ma się Revelation i przybliży nam postać Alucarda. Co robił przed wydarzeniami w grze, w trakcie nich oraz pozwoli nam poznać jego motywy, gdyż gra tego nie do końca chce wyjaśnić.

Treść dokumentu przedstawia się następująco:

Graj jako Alucard w rozszerzonym dodatku do Lords of Shadow 2. Wciągająca historia zostanie rozszerzona o nowe rozgałęzienia fabularne, nowe lokacje i wymagające zagadki logiczne. Walcz z kreaturami mroku i odkryj prawdziwe zaangażowanie Alucarda w historię Drakuli, ich umowę w walce z Szatanem. Doznaj nowych aspektów fabularnych na zakończenie i daj zaskoczyć się Objawieniu.

Przynajmniej nie wycięto bezczelnie końcówki gry jak było w Castlevania: Lords of Shadow™ (PS3). Można się oburzyć, to całkiem naturalne, ale żyjemy w takich czasach, że nie powinno nas to dziwić, nawet razem z doniesieniami o problemie w produkcji.

Źródło: http://cs.rin.ru/

Tagi: castlevania: lords of shadow 2 dlc konami mercury steam