redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 09.02.2014 15:00
Podsumowanie Tygodnia: Nowa forma, nowa jakość - jednym słowem zmiany
1781V

Podsumowanie Tygodnia: Nowa forma, nowa jakość - jednym słowem zmiany

Od tego tygodnia wprowadzamy nową formę podsumowania tygodnia. Oprócz suchych linków przy wpisach znajdzie się słowo komentarza oraz mała wkładka graficzna, dzięki czemu będzie nie tylko przejrzyściej, ale również ładniej. Jeśli taka forma przypadnie Wam do gustu to chętnie przeczytamy o tym w komentarzach. Oczywiście wszelkie sugestie mile widziane, wszak robimy to właśnie dla Was.

Poniedziałek

 

Tomb Raider: Definitive Edition na PS4 zdeklasował wersję na Xbox One

Tydzień rozpoczął się danymi sprzedażowymi gry, która przez wielu została potępiona zanim jeszcze dotarła na konsole nowej generacji. Dla wielu jest to jawne wyciąganie kasy, a dla drugich nareszcie nastała okazja, by spróbować najlepszej graficznie wersji gry, która zawładnęła sercami graczy na całym świecie pokazując, że Lara również jest w stanie dostosować się do dzisiejszych standardów.

Zamieszanie wokół daty premiery Uncharted na PlayStation 4

W przypadku Tomb Raidera najczęściej padało porównanie do Uncharted, ale jak powiedziała mi kiedyś Meagan Marie w wywiadzie na Gamescomie – takie porównania to nie obelga, a porównywanie do tak świetnych gier jak seria Uncharted to spore wyróżnienie. Niestety w przypadku nowej gry Naughty Dog, na razie nie wiemy o niej praktycznie nic, a spekulacje odnośnie jej daty premiery zaprzątają głowę tysiącom graczy na całym świecie.

Ubisoft rezygnuje z nazwy "Watch Dogs"

Poniedziałek został okrzyknięty dniem wielkiej ściemy, kiedy to Ubisoft rzekomo zrzekł się praw do nazwy Watch_Dogs. Po parogodzinnej dramie, na świat wyciekły dodatkowe informacje, które nieco naprostowały tę sytuację, jednak serca wielu graczy zamarły, gdy tylko pomyśleli oni, że tak mocno promowana gra mogłaby nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Nowy headset Sony do PS4 oficjalnie potwierdzony

Sony oficjalnie potwierdziło wypuszczenie kolejnego headsetu, który tym razem jest stricte dedykowany konsoli PlayStation 4. Wirtualne 7.1, prostota obsługi i niespotykana dotąd wygoda mają zachęcać graczy tak samo mocno jak cena.

Szef Sony Online Entertainment przypadkiem potwierdził hełm VR produkcji Sony

Uwielbiamy takie przypadki, gdy ktoś przez przypadek powie o dwa słowa za dużo, a później na podstawie tego okazuje się, że firma planuje coś interesującego. Tym razem szef Sony Online Entertainment „niechcący” potwierdził plotki krążące od dawna – Sony przygotowuje swój hełm VR.

Tagi: felietony podsumowanie tygodnia ps site publicystyka recenzje

Przejdź do strony