SKLEP
Mateusz Greloch Mateusz Greloch 05.02.2014 10:53
DC planuje film animowany w uniwersum Batman Arkham
470V

DC planuje film animowany w uniwersum Batman Arkham

Dla każdego fana Batman: Arkham Asylum (PS3), Batman: Arkham City™ (PS3) i Batman™: Arkham Origins (PS3), każdy nowy twór dziejący się w tym uniwersum to oznaka świetnej zabawy. DC zobaczyło potencjał w wykreowanej przez Rocksteady, a później kontynuowanej przez Warner Bros. Interactive marce i postanowiło wspomóc ją filmem animowanym.

Wiadomość pochodzi bezpośrednio od Heat Vision, które donosi o najnowszych filmach animowanych z bohaterami DC w rolach głównych. Po wypuszczonym niedawno Justice League: War, DC postanowiło pójść za ciosem i zrobić animację Son of Batman, gdzie w rolę Bruce'a Wayne'a wcieli się ten sam animowany pierwowzór, który zobaczyliśmy w Justice League: War. Nie będzie to jedyna animacja z nietoperzem w roli głównej.

Na 2014 rok zaplanowano również premierę animacji w uniwersum Akrham, ale nie wiadomo do której części gry będzie odnosiła się fabuła. Całkiem możliwe, że twórcy pokuszą się o zupełnie inną historię, która dopowie wydarzenia z gry.

Jako wielki fan wszelakich animacji o superbohaterach jestem dobrej myśli, tym bardziej, że Justice League: War, prezentowało sobą bardzo wysoki poziom wykonania i nietuzinkową fabułę. Możecie być pewni, że będę donosił o nowościach w tym temacie, bowiem zarówno filmy animowane DC jak i seria gier Arkham nie są mi obce.

Źródło: Game Informer / Heat Vision

Tagi: arkham batman: arkham asylum batman: arkham city batman: arkham origins dc rocksteady Warner Bros. Interactive