Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.02.2014 13:00
Zamieszanie wokół daty premiery Uncharted na PlayStation 4
1172V

Zamieszanie wokół daty premiery Uncharted na PlayStation 4

W kwestii dat premier rzadko można ufać "przeciekom" sklepów internetowych, które często wrzucają tylko zapychające dziury daty. Chyba nikogo nie ruszyła ta, widniejąca w serwisie Amazon przy Uncharted (PS4), jednak sklep ni stąd ni zowąd przesunął ją na grudzień 2015 roku. Inne źródło, twierdzi, że ma dokładniejszą datę ukazania się nowych przygód z tego uniwersum. Panie premierze, komu wierzyć?

Data 2015 jest znacznie bezpieczniejszą dla Sony i Naughty Dog, tym bardziej, że na konferencji Sony Computer Entertainment UK, prezes marketingu Fergal Gara ani razu nie wspomniał o Uncharted, pomimo wymieniania innych gier, które w 2014 roku na pewno pojawią się na konsoli PlayStation 4.

Co zabawne, brytyjski sklep Shopto, postanowił nakreślić swoją datę premiery, którą ustalili na 23 maja tego roku. Jest to termin nie tyle niepoważny, co technicznie, logistycznie i przede wszystkim logicznie niemożliwy do spełnienia. Ale jest coś, co przykuwa wzrok nabywców tego sklepu - jeśli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymacie gry do tego dnia, dostaniecie rabat w wysokości pięciu funtów, który zostanie uwzględniony, kiedy gra faktycznie wyjdzie.

Nawet jeśli data jest wzięta z kosmosu, to taki pięciofuntowy rabacik jest zawsze mile widziany. Na oficjalne daty przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, jednak pomarzyć zawsze można, w tym przypadku jednak moje marzenia sięgają do 2015 roku, kiedy po premierze będą już The Order 1886 (PS4), Driveclub (PS4) i inFamous: Second Son (PS4).

Źródło: Shop.to UK / Amazon

Tagi: amazon Naughty Dog playstation 4 Sony Computer Entertainment Uncharted