Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.02.2014 11:01
Shuhei Yoshida chwali się swoim top 5 RPG wszech czasów
1004V

Shuhei Yoshida chwali się swoim top 5 RPG wszech czasów

Pocieszny Shu jest zapalonym graczem o czym wiadomo od dawna. Sam zainteresowany chwali się, że w domu posiada wiele konsol i kiedy tylko może stara się zasiadać przed telewizorem i poznawać nie tylko gry swoich studiów, ale również konkurencji, którą bardzo ceni.

Jeden z fanów Japończyka zapytał go za pośrednictwem serwisu Twitter o jego top 5 gier RPG wszechczasów. Odpowiedź była natychmiastowa i prezentuje się następująco:

Najwidoczniej Shuhei ostro obstaje przy japońskich produkcjach, bowiem każde studio, które produkowało wymienione przez niego gry pochodzi bezpośrednio z Kraju Kwitnącej Wiśni. Ciekaw jestem, czy Yoshida miał okazję grać w naszego rodzimego Wiedźmina lub czy czeka na najnowszą odsłonę przygód Geralta - Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4).

O ile Final Fantasy 7, Tacticsa i Demon's/Dark Souls  nie powinny nikogo dziwić, tak Dragon Quest 3 mogło niektórych zbić z pantałyku. Osobiście do tej listy dorzuciłbym chociażby Dragon Quest VIII, Personę 4, Front Mission 3 i Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (PS3), które ostatnio zawładnęło mną bez reszty.

Źródło: Twitter.com/yosp

Tagi: