Mateusz Greloch Mateusz Greloch 30.12.2013 08:34
Twórcy Killzone: Najemnik zbroją się przed swoim nowym projektem
904V

Twórcy Killzone: Najemnik zbroją się przed swoim nowym projektem

Guerrilla Cambridge może być zadowolone z Killzone™ Najemnik (PS Vita), była to jedna z najbardziej udanych produkcji 2013 roku. Firma nie spoczęła na laurach i już planuje początek prac nad nowym, jeszcze ambitniejszym projektem.

Strona PlayStation Life Style odnalazła w sieci wiele ogłoszeń pracy, dzięki którym wiadomo, że Guerrilla Cambridge przygotowuje się do czegoś większego. Prawdopodobnie chodzi o projekt na dużą konsolę, bowiem w jednym z ogłoszeń wspomniano o pracy nad teksturami wysokiej jakości i doświadczeniu w tworzeniu dużych tytułów [AAA], które przyda się w pracy nad dużym, przyszłym projektem.

Ta informacja może być odebrana na dwa sposoby:

  1. Uznany twórca z PlayStation Vita chwyta się projektu na PlayStation 4, dzięki czemu duża konsola zyskuje nowe, zdolne studio first-party.
  2. Kolejny deweloper ucieka z tonącego statku zwanego PlayStation Vita, co spowoduje jeszcze większe przetrzebienie skromnego już repertuaru gier na przenośną konsolę Sony.

Czym będzie nowy projekt Guerrilla Cambridge? Kolejny Killzone, a może coś gatunkowo odmiennego? Na razie więcej jest pytań niż odpowiedzi, ale warto śledzić poczynania tego studia. 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/

Tagi: Guerrilla Cambridge Killzone: Najemnik playstation 4 playstation vita