Mateusz Greloch Mateusz Greloch 23.12.2013 10:02
Skullgirls: Encore zmusi nas do przepisywania słów
492V

Skullgirls: Encore zmusi nas do przepisywania słów

Po wielu dziwnych perypetiach z wycofywaniem Skullgirls z PlayStation Store, twórcy powrócą ze zmienioną wersją o podtytule Encore. Nowością w tym wydaniu ma być dosyć nietypowe wzmacnianie lub osłabianie ataków specjalnych.

System będzie inicjował mini-gierkę, która uruchomi się w trakcie, kiedy ktoś uruchomi atak specjalny swojego bohatera. Jeśli to my wyprowadzamy atak, na ekranie pojawią się słowa do wpisania. Jeśli zrobimy to szybko, nasz atak będzie wzmocniony i zada więcej obrażeń. Jeśli to przeciwnik postanowi nas zaatakować, pojawi się identyczna mini-gierka, jednak tym razem po szybkim wprowadzeniu słowa, atak przeciwnika będzie znacznie słabszy i zje nam mniej paska życia.

Tryb nazwano Typing of the Skullgirls i będzie możliwy do uruchomienia w Arcade, Story i Versus, także w ich sieciowych odmianach. Nie da się ukryć, że stawia on w uprzywilejowanych warunkach tych, którzy posiadają podczepianą pod pada klawiaturkę, lub tych, którzy korzystają z zewnętrznych klawiatur, które są kompatybilne z PlayStation 3.

Źródło: http://www.vg247.com/

Tagi: konami Lab Zero Games playstation 3 Reverge Labs Skullgirls