Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.12.2013 11:47
Ubisoft przerywa milczenie odnośnie Rainbow Six: Patriots
1020V

Ubisoft przerywa milczenie odnośnie Rainbow Six: Patriots

Pamiętacie jeszcze o takiej grze spod skrzydeł Ubisoftu jak Rainbow Six: Patriots? Pierwotnie zapowiedziane w teorii na konsole mijającej już generacji miało być czymś niesamowitym, jednak o grze bardzo szybko zrobiło się niesamowicie cicho, co dało do myślenia czy gra w ogóle żyje.

Po zapowiedzi The Division część osób zastanawiała się, czy czasami Patriots nie tworzyło bazy pod nowy produkt, ale dzisiaj wiemy, że nie. Gra nadal powstaje Laurent Detoc - prezes oddziału Ubi na Amerykę Północną przyznał, że decyzja o przeniesieniu gry na nową generację była najlepszym, co mogło zostać zrobione.

Mamy główną ekipę, która ma dobrą wizję gry. To co stworzyli na początku nie bardzo działało, więc zaczęto prace od nowa. W Ubi jest duża i wpływowa grupa, która ocenia czy design gry jest dobry i jeśli wyjdzie, że zarówno on jak i jakość gry nie odpowiada standardom - studio musi przyznać czasami rację i rozpocząć od nowa.

Rainbow Six musiało zostać przerobione. Teraz ekipa ciągnie korzyści z nowej generacji co pokażą jeśli gra się pojawi. To jeden z tych przykładów w których oddamy graczom produkt spełniający oczekiwania. Jeśli nie - gra się nie pojawi nigdy.

Co ciekawe, Detoc zasugerował, że gra mogła zmienić po drodze nazwę.

Czy projekt mógł zmienić tytuł jeśli ekipa nie chciała oddać nam oddziału antyterrorystycznego? Powiedzmy, że wybrano drogę najemników - tak, to możliwe.

Źródło: http://www.ign.com/

Tagi: Rainbow Six: Patriots Ubisoft