Mateusz Greloch Mateusz Greloch 12.12.2013 09:30
Fallout 4 jednak w produkcji? Przecieki twierdzą, że tak
1002V

Fallout 4 jednak w produkcji? Przecieki twierdzą, że tak

Do sieci wyciekły fragmenty dialogów, które jednoznacznie wskazują na kolejną odsłonę Fallouta, która dziwnym trafem ma dziać się w Bostonie - w tym samym mieście na które wskazywała strona Survivor2299. Ta sama, która ostatnio została potwierdzona jako okrutny żart jednego z fanów serii. 

Cała sprawa jest co najmniej intrygująca, ale jak wiadomo w każdej plotce tkwi ziarnko prawdy. 

Według serwisu Kotaku, jeden z ich czytelników brał udział w castingu do projektu Institute, który jak się później okazał, zawierał sporo odnośników do nazw własnych i lokacji z serii Fallout, choć sama nazwa serii nigdzie nie wystąpiła. Dyrektor castingu pochodził z Bethesdy i pracował m.in. przy Dishonored i Skyrimie.

Dodając do tego informację, że w 2012 roku Bethesda wybrała się do MIT [Massachusetts Institute of Technology w Bostonie], mogłoby potwierdzać, że gra będzie się dziać właśnie na tych terenach.

Poniżej znajdziecie galerię ze skryptem, gdzie Kotaku podkreśliło elementy świadczące o nawiązaniach do serii Fallout. Należy wziąć poprawkę, że całość służyła wyłącznie castingowi i zarówno treść jak i charakter opowieści mogą się zmienić, jeśli całość okaże się prawdą i Bethesda tak postanowi. Jak na razie firma odmawia jakichkolwiek komentarzy.

Źródło: http://kotaku.com/

Tagi: Fallout 4 kotaku