Mateusz Greloch Mateusz Greloch 07.12.2013 10:00
Sony Santa Monica pamięta o fanach PlayStation All-Stars Battle Royale
580V

Sony Santa Monica pamięta o fanach PlayStation All-Stars Battle Royale

Sporo czasu minęło, odkąd Sony Santa Monica obiecała graczom łatkę naprawiającą najpoważniejsze błędy w rozgrywce. Termin, który sami obiecali upłynął miesiąc temu, jednak studio nie zapomniało o fanach i obiecuje, że już wkrótce się nimi zajmie.

Community Manager studia Santa Monica odpisał na otwarty list jednego z ludzi ubóstwiających PlayStation All-Stars Battle Royale:

Przede wszystkim przepraszam za zwłokę w komunikacji, ale jako jedyny zajmuję się wszelkim kontaktem ze społecznością.

Co do PlayStation All-Stars Battle Royale, nie poddajemy się, mamy wewnętrzny zespół ludzi, którzy zajmują się łatką. Opóźnienia wynikają z tego, że zajmowaliśmy się portami na PlayStation 4 takich tytułów jak flOw, Flower, Sound Shapes i Escape Plan.

W tej chwili resetujemy rankingi, pracujemy nad łatką, ale nie znamy daty jej wypuszczenia. W tej chwili jestem do dyspozycji ludzi, którzy zajmują się turniejami i kontaktują się ze mną w temacie wsparcia lub ewentualnych nagród. Kiedy będę miał coś więcej do powiedzenia w temacie poprawki, na pewno dam Wam znać.

Ciekaw jestem, czy gra utrzymuje swoją popularność w Polsce - sam osobiście nie znam nikogo, kto obstałby przy tej typowo imprezowej grze dłużej niż dwa miesiące po premierze.

Źródło: http://www.playstationeuphoria.com/

Tagi: exclusive PlayStation 3 PlayStation All-Stars Battle Royale sony santa monica