Mateusz Greloch Mateusz Greloch 07.12.2013 09:30
Według EA, prawdziwą różnicę między generacjami zauważymy dopiero za rok
875V

Według EA, prawdziwą różnicę między generacjami zauważymy dopiero za rok

Nie da się ukryć, że większość gier EA, które ukazują się na starszą i nową generację konsol różnią się zazwyczaj tylko rozdzielczością i jakością grafiki, jednak stan ten ma się zmienić. Producent wykonawczy EA, Marcus Nilsson ma w tym aspekcie sporo do powiedzenia.

Oto co Marcus myśli o międzygeneracyjnych tytułach:

Aktualnie widzimy gry, które są takie same na starszej i następnej generacji konsol. Już w przyszłym roku zauważymy, że różnice będą coraz bardziej widoczne, ludzie zaczną ogarniać nowe sprzęty i jak tworzyć na poszczególne platformy. Już teraz widzimy gry tworzone z myślą o kolejnej generacji sprzętu, a gry tworzone tylko na jedną, konkretną platformę pokazują przewagę nad resztą.

Myślę, że tym razem mamy lepsze gry, niż mieliśmy w czasach, gdy debiutowały PlayStation 3 i Xbox 360. Jeszcze zobaczycie poprawę - zobaczycie prawdziwy postęp graficzny, bo co bardziej inteligentni ludzie zaczną podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej.

Muszę powiedzieć, że Nllsson Ameryki nie odkrył, choć patrząc na już zapowiedziane The Order 1886 lub Driveclub, można z optymizmem zerkać na przyszłoroczny kalendarz.

Źródło: http://www.examiner.com/

Tagi: ea Electronic Arts marcus nilsson