Daniel Stroński Daniel Stroński 06.12.2013 17:31
Fallout 4: Strona Survivor 2299 zmienia treść zaszyfrowanego tekstu
852V

Fallout 4: Strona Survivor 2299 zmienia treść zaszyfrowanego tekstu

Rano pisaliśmy, że Bethesda nie pojawi się na imprezie VGX. Teaserowa stronka TheSurvivor2299.com zmieniła wiadomość, lecz wciąż nie została oficjalnie powiązana z developerem ani samą grą. Przedstawiamy odszyfrowaną wiadomość, która nawiązuje do Fallout 3 (PS3).

Mówiło się, że zagadka strony zostanie rozwiązana podczas rozdania nagród VGX. Zostajemy jednak z tym:

Użytkownik serwisu Reddit wychodzi z taką wersją:

I AM SORRY TO INFORM YOU, BUT I’M AFRAID THEY’RE DEAD. YOUR LIFE SUPPORT SYSTEM IS JUST FINE. WELCOME TO THE INSTITUTE. THE ONLY SAFE PLACE TO BE IN THIS WORLD.

"Institute" był wspominany w Fallout 3 (PS3) oraz Fallout: New Vegas (PS3) jako organizacja dysponująca technologią tak zaawansowaną, że ichnie androidy udające ludzi są niemal niemożliwe do wykrycia. Nazwa "instytut" pochodzi od Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Czyżby główny zły? Bohater będzie uratowanym przed śmiercią człowiekiem z cybernetyką podtrzymującą życie na usługach Instytutu?

Pisaliśmy niedawno o pojawieniu się czwartego Fallouta na stronie wiarygodnego sklepu internetowego. Być może kolejne informacje nie będą podane podczas jutrzejszego VGX, ale na pewno o nowej odsłonie jeszcze usłyszymy.

Tagi: Bethesda Fallout 4 palystation 4 survivor 2299