Mateusz Greloch Mateusz Greloch 05.12.2013 12:15
Opcjonalne oprogramowanie 4.53 dla PlayStation 3 już dostępne
3128V

Opcjonalne oprogramowanie 4.53 dla PlayStation 3 już dostępne

Każdy kto ma podpięte PlayStation 3 powinien móc opcjonalnie uaktualnić system do tego o numerku 4.53, który oprócz paru zmian w stabilności systemu dodaje parę funkcji, które do tej pory były dostępne tylko dla abonentów PlayStation Plus.

Co nowego zauważymy po zainstalowaniu aktualizacji?

  • Możliwość ustalenia grupy użytkowników, którzy zobaczą nasze trofea. Można także ustalić, z jakiej gry trofea będą widoczne dla innych. Szczegóły tutaj.
  • Od tej aktualizacji, każdy, niezależnie od tego czy posiada abonament PlayStation Plus czy też nie, będzie mógł skorzystać z opcji automatycznego sprawdzania dostępności poprawek. Odpowiednią opcję należy ustawić w ustawieniach systemu. Dzięki temu gry i dodatki zakupione przez PlayStation Store będą się ściągały o określonej godzinie. Będziemy mogli ustalić godzinę w ustawieniach systemu, więc kiedy jesteśmy w pracy, nasze PlayStation 3 może się wybudzić, pobrać i zainstalować zakupione rzeczy, a następnie samoczynnie się wyłączyć.
  • Rzeczy zakupione przez przeglądarkę WWW, tablet lub smartfona przez PlayStation App, będą mogły skorzystać ze sposobu automatycznego pobierania o ustalonej godzinie.
  • Dodano obsługę Closed Captions podczas odtwarzania płyt DVD i Blu-ray, które ten format wspierają.

Przypominamy, że poprawka jest opcjonalna, więc aby ją pobrać należy sprawdzić dostępność uaktualnienia w ustawieniach PlayStation 3.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: firmware playstation 3 PlayStation Network Sony Computer Entertainment