Daniel Stroński Daniel Stroński 04.12.2013 15:55
Dla Activision fani są najważniejsi, recenzje drugorzędne
555V

Dla Activision fani są najważniejsi, recenzje drugorzędne

GameInformer opublikował na swoich łamach wywiad, w którym Eric Hirshberg z Activision tłumaczy nie najlepsze wyniki Call of Duty: Ghosts i jak wielką uwagę poświęcają fanom, a także dementuje plotki o słabej kondycji serii.

Na pytanie o zmęczonych graczy serią Call of Duty, Hirshberg odpowiedział:

Słabsze wyniki to wina przejścia na kolejną generację.Pomyłką jest utożsamianie problemów przejścia na nowy sprzęt ze zwiastunem końca serii.

Magazyn zaznaczył, że recenzentom nie podoba się wypuszczanie nowej części każdego roku:

Nie zgadzam się z nimi w tej kwestii. Niektórym z nich nie podoba się nasza strategia wydawania nowej odsłony każdego roku, ale na szczęście nasi fani mają inne zdanie.

Negatywne recenzje Call of Duty: Ghosts nie zawsze odzwierciedlają opinię fanów. Czytamy recenzje i bierzemy zawarte w nich uwagi przy tworzeniu kolejnych części Call of Duty, ale nie opieramy się wyłącznie na nich. Najważniejsi są fani, dlatego staramy się robić gry, które oni pokochają.

Patrzymy na fakt, że Ghosts było najczęściej preorderowaną grą roku, w tym na next-geny, jest najpopularniejszym tytułem na Xbox Live i mamy pewność, że spełniamy wymagania fanów, którzy liczą się najbardziej.

W przekładzie celowo pozostawiliśmy wielokrotne użycie słowa "fani". Activision wie jak ważnym jest podkreślanie wierności klientom. Według Was - słowa równe czynom?

Źródło: GameInformer

Tagi: Activision call of duty: ghosts playstation 3 playstation 4