Daniel Stroński Daniel Stroński 03.12.2013 15:58
Rys fabularny i galeria z Persona 4: Dancing All Night
2176V

Rys fabularny i galeria z Persona 4: Dancing All Night

Rytmiczna odsłona Persony na PlayStation Vita nie może obejść się bez odpowiedniej historii. Eddy z Tekkena udowodnił, że taniec może być metodą walki, tutaj jednak nie będzie capoeiry. Dance-Off z Cieniami? Atlus widzi w tym przyszłość.

Po rozwikłaniu sprawy stacji Yasoinaba, Rise powróciła do miasta, by usłyszeć o dziwnym zjawisku - gdy wejdzie się o północy na pewną stronę internetową, zaczyna lecieć filmik. Ci, co go obejrzeli, przechodzą na stałe na Drugą Stronę. Główny bohater, Yu Narukami, znalazł się tam i odkrywa, że miejsce to zwane jest "Mayonaka Stage" i uwięzieni są tam członkowie grupy tanecznej Rise. Yu wysyła sygnał SOS do swojej drużyny (Investigation Team) i razem postarają się uratować tancerzy.
 
Gra skupi się na walczeniu z Shadows za pomocą tańca w rytm 30 piosenek, zupełnie nowych, jak i znanych motywów z serii Persona. Każda ścieżka dźwiękowa posiada własny układ taneczny, a ich animacje zostaną przygotowane dla wszystkich członków Investigation Team. Z potwierdzonych piosenek znamy: “Pursuing My True Self”, “Heaven”, “Reach Out to the Truth”, “Time to Make History”, oraz “True Story”.
 
Gra ukaże się na jesień przyszłego roku w Japonii, wciąż czekamy na zapowiedź poza jej granicami.

Tagi: Atlus galeria Persona 4: Dancing All Night playstation vita