Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.12.2013 12:57
Sony chce kręcić filmy z cyklu Original Series z przeznaczeniem dla PlayStation Network
674V

Sony chce kręcić filmy z cyklu Original Series z przeznaczeniem dla PlayStation Network

Nie da się ukryć, że w kieszeni Sony siedzi wiele wysokobudżetowych marek, które na stałe wryły się w umysły konsolowej braci. Firma wpadła na pomysł, by niektóre z nich zekranizować w formie krótkometrażowych produkcji lub stworzyć na ich podstawie seriale i wypuszczać za pośrednictwem PlayStation Network. Cały projekt ma się nazywać Original Series i nawiązywać do najpopularniejszych gier.

Powyższe rewelacje pochodzą z serwisu thesixthaxis.com. Co pójdzie na pierwszy ogień? Film Uncharted? Serial animowany na podstawie Jak & Daxter lub Ratchet & Clank? A może mroczny serialowy thriller w klimatach Heavy Rain lub mitologiczny i brutalny cykl krótkometrażowych filmów o God of War?

Sony celuje w wysokiej jakości produkcje, które zachwycą nie tylko oprawą i efektami specjalnymi, ale również będą spójne fabularnie z pierwowzorami i będą godnie dopełniać wykreowane już uniwersa. Patrząc na poziom ich ostatnich reklam telewizyjnych, którymi bombardowali nas przed premierę PlayStation 4 - jestem spokojny o jakość wykonania tych produkcji.

Jeśli wzorem Netflixa lub HBO wrzucą w sieć pełny sezon serialu Uncharted, gdzie główną rolę zagra Nathan Fillion to jestem w stanie zapłacić za całość z góry. Kto wie, ponoć marzenia się spełniają.

Źródło: The Sixth Axis

Tagi: Original Series playstation 4 Sony Computer Entertainment