Mateusz Greloch Mateusz Greloch 23.10.2013 11:47
W Battlefield 4 zabraknie animacji wsiadania i wysiadania z pojazdów
823V

W Battlefield 4 zabraknie animacji wsiadania i wysiadania z pojazdów

Wielu weteranów trzeciej odsłony Battlefielda zastanawiało się, czy w kolejnej odsłonie, której premiera zbliża się wielkimi krokami, doczekamy się jakiejkolwiek animacji podczas wsiadania i wysiadania z pojazdów, zamiast natychmiastowego teleportu na miejsce pilota lub pasażera. DICE wyjaśnia, dlaczego postanowiło pominąć ten element.

Aleksander Grøndal, człowiek odpowiedzialny za tryb multiplayer w Battlefield 4 w wywiadzie dla serwisu DualShockers, wyjaśnia:

Próbowaliśmy wprowadzić taką animację, ale za każdym razem czuliśmy, że zajmuje ona za dużo czasu. Chcieliśmy, by ludzie mogli skupić się na grze, a nie na obligatoryjnej scence, bo czasem może to wydawać się super pomysłem, a innym razem będzie po prostu wkurzające.

Możliwe, że powrócimy do tego pomysłu w przyszłości, ale na pewno nie w Battlefield 4.

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzywiążą nadzieje na szybką i intensywną walkę w trybie multiplayer, gdzie czasami sekundy decydują o życiu lub śmierci naszego żołdaka. O ile na początku takie animacje robiłyby spore wrażenie, tak później mogłyby najzwyczajniej irytować.

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: battlefield 3 battlefield 4 DICE ea Electronic Arts PLAYSTATION 3 playstation 4