SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 16.07.2011 09:29
Miss Gier Wideo: Mortal Kombat
3422V

Miss Gier Wideo: Mortal Kombat

Przed Wami kolejna odsłona Miss Gier Wideo. W zeszłym tygodniu nie mieliście problemów ze wskazaniem murowanego faworyta, myślę jednak, że tym razem będzie trochę trudniej. Zwłaszcza jeśli ktoś jest fanem "Smoczej Serii."xxxxx

 

Tak jak wspomniałem we wstępie, w komentarzach pod zeszłotygodniowym wpisem daliście nam odczuć. że to Aya powinna przejść do następnej rundy. Bohaterka Parasite Eve rozgromiła rywalki uzyskując poparcie przewyższające 66% głosów. Fatalnie poszło za to Violette, która nie przekroczyła nawet "5% progu".

Dzisiejsza runda należy do dziewczyn. dla których latające flaki i pękające czaszki to rutyna. Zaczniemy od Jade, czyli wiernej przyjaciółki Kitany, noszącej się w zielonym stroju. Niech Was jednak nie zwiedzie jej uroda, bo laska potrafi być sarkastyczna, protekcjonalna i sadystyczna wobec swoich przeciwników. Z koeli wspomnianą Kitanę charakteryzują piękne czarne włosy, niebieski strój i dwa ostre wachlarze, którymi zwykła masakrować przeciwników. Nie mniej brutalna jest Sonya Blade, przynależąca do Amerykańskich Sił Specjalnych. Ta impulsywna i dobrze zbudowana blondyna ma również czym oddychać, co producenci serii zwykli nam uwypuklać. Czwarta w stawce Tanya szczyci się żółtym "trykotem" oraz doskonałą znajomością magii. Zasłynęła też częstymi zdradami, co nie wpłynęło pozytywnie na jej stosunki z niektórymi bohaterami. Ostatnia dzisiaj kandydatka to Li Mei- niezwykle urodziwa i młoda kocica, która walczy o odzyskanie wolności zarówno swojej, jak i najechanego ludu. Czekamy na Wasze głosy.  

 

 

Tagi: miss gier wideo