Przemysław Małecki Przemysław Małecki 13.07.2011 13:24
Limbo za darmo dla "plusowców"?
743V

Limbo za darmo dla "plusowców"?

Europejski blog PlayStation poinformował dziś, że problemy dotyczące wygaśnięcia darmowej subskrypcji na rzecz jej odnowienia zostały naprawione. Co więcej, w najbliższym czasie możemy spodziewać się mocy atrakcji w usłudze PlayStation Plus.xxxxx

 

Przede wszystkim już dziś, zupełnie za darmo, zostanie oddana w ręce abonentów PS+, pełna wersja wspaniałej bijatyki chodzonej z udziałem kreskówkowych rycerzy - Castle Crashers (normalna cena 51 zł). Ponadto, intrygująco wypada dwuznaczny komunikat, zwiastujący kolejne materiały:

 

"Miejcie oczy otwarte na kolejne atrakcje jakie pojawią się przeciągu obecnego miesiąca, wliczając w to wiele wspaniałych obniżek, tymczasem obawiamy się, że będziemy musieli Was zostawić w Limbo..."

 

Wygląda więc na to, że w przyszłym tygodniu wraz z premierą Limbo w PSN, subskrybenci PlayStation Plus będą mogli nabyć ten tytuł zupełnie za darmo lub z solidnym rabatem. Jeśli zatem rozważacie wykupienie abonamentu na kolejny miesiąc to Limbo z pewnością pomoże w podjęciu decyzji.

Tagi: limbo playstation plus