Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.01.2013 16:20
Pojedynki powietrzne punktem centralnym ostatniego DLC do Battlefield 3!
520V

Pojedynki powietrzne punktem centralnym ostatniego DLC do Battlefield 3!

Electronic Arts w rok po premierze dalej wspiera razem z DICE trzecią odsłonę Battlefielda. Po ostatnim DLC jakim było Aftermath (Dogrywka u nas) gdzie oddano nam do dyspozycji 4 nowe mapy i kuszę razem z trybem Szabrownik, End Game zapowiada się jeszcze lepiej, zwłaszcza dla fanów samolotów. Oficjalna informacja dostępna na battlelogu potwierdziła obecność trybu Air Superiority, który będzie prawdopodobnie tym dla samolotów, czym było Tank Superiority dla czołgów...
Electronic Arts w rok po premierze dalej wspiera razem z DICE trzecią odsłonę Battlefielda. Po ostatnim DLC jakim było Aftermath (Dogrywka u nas) gdzie oddano nam do dyspozycji 4 nowe mapy i kuszę razem z trybem Szabrownik, End Game zapowiada się jeszcze lepiej, zwłaszcza dla fanów samolotów. Oficjalna informacja dostępna na battlelogu potwierdziła obecność trybu Air Superiority, który będzie prawdopodobnie tym dla samolotów, czym było Tank Superiority dla czołgów...To co widzicie powyżej to wycinek z informacji na temat tego co znajdziemy w nadchodzącym DLC. Oprócz potwierdzonego trybu Capture the Flag, mamy informację o nowym dropshipie oraz co ważniejsze, wspomniany wcześniej tryb Air Superiority. Czego możemy się po nim spodziewać? Pojedynków powietrznych. Odrzutowce, helikoptery bojowe i transportowe oraz być może kanonierka. Tak więc będzie można odwzorować Bitwę o Anglię w produkcie DICE.

Jednak dodatkową i chyba jeszcze ciekawsze informacją jest fakt potwierdzający poprzednie plotki na temat Battlefield 4. Jeśli nie pamiętacie, to zapraszamy tutaj. W skrócie: plotki o Battlefield 4 zdradzały wtedy także część nowości jakie wprowadzić miał niby End Game DLC. I jednym z elementów wycieku był wis o "nowym trybie z udziałem maszyn lotniczych". Jak widać - mamy oficjalne potwierdzenie, więc można założyć, że informacje o Battlefield 4 były częściowo prawdziwe.

Tagi: battlefield 3 Battlefield 3: End Game DICE dlc Electronic Arts