Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2012 20:34
Podsumowanie FIFY 12 1v1 #2
557V

Podsumowanie FIFY 12 1v1 #2

Równo tydzień temu mogliśmy oglądać wyjątkowe zmagania w trzeciej odsłonie turnieju FIFY 12. Po wielu zaciętych pojedynkach najlepszym zawodnikiem okazał się przedstawiciel Realu Madryt – Dannerin!
Równo tydzień temu mogliśmy oglądać wyjątkowe zmagania w trzeciej odsłonie turnieju FIFY 12. Po wielu zaciętych pojedynkach najlepszym zawodnikiem okazał się przedstawiciel Realu Madryt – Dannerin!

Pierwszy raz w historii rozgrywek w tytuł od „Elektroników” pojawił się problem z połączeniem dwóch zawodników – gdy gracz próbował dołączyć do gry, to dostawał automatycznego disconnecta. Sytuacja powtarzała się w momencie, gdy drugi e-piłkarz chciał połączyć się z pierwszym. Dopiero decyzja o zresetowaniu obu konsol oraz modemów pomogła nam uporać się z tym problemem. Całe to zamieszanie dość mocno opóźniło dolną część drabinki i fakt ten spowodował, że cały turniej trwał godzinę dłużej. Niestety biorąc udział w turniejach online jesteśmy narażeni na takie niedogodności.Największym zaskoczeniem rozgrywek okazał się przedstawiciel Realu Madryt – Dannerin. Już w pierwszej rundzie okazał się lepszy od PancziPL, następnie pokonał Kris94PL, aby w ćwierćfinale wygrać przeciwko Cezarus_POL. Półfinał to kolejny dobry wynik zastępcy Mourinho – zwycięstwem w meczu z Rocky323___PL zagwarantował sobie awans do wielkiego finału. W najważniejszym spotkaniu turnieju Dannerin wygrał pierwszy mecz 2:1, a w drugim zremisował 1:1. Cztery punkty zapewnił pierwsze złoto dla podopiecznych Realu Madryt. Dannerin w trakcie rozgrywek pokonał wielu wyśmienitych graczy i wielokrotnie mogłem przeczytać, że gracz Realu potrafi czarować piłką! W tej odsłonie turnieju także pozytywnie zaprezentował się marcelcivic, który tym razem doszedł aż do finału. Dopiero po zaciętej walce musiał uznać wyższość Dannerin’a. Oczywiście wszystkim uczestnikom należą się brawa!Kolejny raz muszę o tym napisać – cieszy mnie fakt, że w rozgrywkach mogliśmy zobaczyć różnorodność drużyn. Dobry występ Realu Madryt, Manchesteru City oraz Arsenalu Londyn – dla mnie szczególnym zaskoczeniem była gra podopiecznych Wengera… Możliwe, że w „Trzynastej” odsłonie nie zobaczymy tak dobrych wyników drużyny z tej strony Londynu… Kolejne wyprzedaże muszą niepokoić nawet najbardziej zagorzałych fanów.

Dla przypomnienia tak wygląda TOP 4 turnieju FIFA 1v1 #3:

 1. Dannerin - Real Madryt

 2. marcelcivic - Manchester City

 3. Rocky323__PL - Arsenal Londyn

 4. siewcaaa  - Arsenal Londyn


Oczywiście warto wspomnieć o rankingu ogólnym – po trzech turniejach najlepszym graczem okazał się marcelcivic, który wygrał w pierwszym evencie, w drugim zajął trzecią lokatę, a w ostatnich zawodach zdobył srebrny medal. Ogromne gratulacje! Każdy zainteresowany, który chociaż raz spróbował swoich sił w rozgrywkach musi przyznać – pomimo braku nagród, pomimo małego rozgłosu, a nawet pomimo raczkowania w temacie e-sportu na PS3 Site, poziom rozgrywek był duży! I właśnie za to dziękuję wszystkim graczom. Pokazaliście mi, że warto promować sporty elektroniczne na konsolach.

Ogólny ranking FIFA 12 1v1:

 1. marcelcivic - 38 punktów

 2. adas1450 - 20 punktów

 3. PancziPL - 18 punktów

 4. Dannerin - 15 punktów

 5. MAREK-POLSKA1234 - 13 punktów

 6. akshiya // Rocky323___PL // karus1990bb // Cezarus_POL - 10 punktów

 7. citko198888 // sabaton1948 // siewcaaa - 7 punktów

 8. Ronin7677 // Rokson91 // BrothersPL // PAWEL_VIP // TaGi77 // pietruch5 - 5 punktów


Był to ostatni event w tegoroczną edycję FIFY. Za 10 dni premiera nowej piłeczki i możecie być pewni, że warto kupić ten tytuł na premierę - już w pierwszym tygodniu nowego sezonu wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w rozgrywkach.

PS. Wiem doskonale, że tekst ten powinien pojawić się przynajmniej kilka dni wcześniej. Jednak w tym tygodniu miałem małe urwanie głowy... Obiecuję, że następne podsumowanie pojawi się zdecydowanie szybciej.

Tagi: FIFA 12 1v1 rozgrywki konsolowe