Czy "Laser Undies" to nowa gra od EA?

News
231V
Czy "Laser Undies" to nowa gra od EA?
nariko_X | 19.07.2012, 19:30

Świat obiegła dzisiaj informacja, iż Electronic Arts jeszcze w zeszłym roku zarejestrowało domenę "LaserUndies.com". Firma od dawna przekonuje, że jej wewnętrzne studia pracują nad kilkoma, niezapowiedzianymi jeszcze projektami. Czyżby tak miał brzmieć tytuł jednego z nich?Świat obiegła dzisiaj informacja, iż Electronic Arts jeszcze w zeszłym roku zarejestrowało domenę "LaserUndies.com". Firma od dawna przekonuje, że jej wewnętrzne studia pracują nad kilkoma, niezapowiedzianymi jeszcze projektami. Czyżby tak miał brzmieć tytuł jednego z nich?

Cóż, możliwości są dwie. Pierwsza jest taka, że to faktycznie zupełnie nowa gra. Spekuluje się jednak, iż ten slogan może promować Overstrike, czyli nowy tytuł ekipy Insomniac, która uciekła pod skrzydła Electronic Arts. Oczywiście, istnieje również możliwość, że w jakiś sposób zwrot ten odnosi się do nowej gry ekipy Respawn Entertainment, choć to akurat jest najmniej prawdopodobne.

Słowem, dopóki EA nie wypuści odrobiny pary z ust, dopóty raczej nie poznamy żadnych konkretów. Wiedzcie jednak, że "coś się dzieje"...

Źródło: własne

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych