Grzegorz Butcher Drabik Grzegorz Butcher Drabik 01.06.2011 11:21
Carmageddon Reincarnation w Sieci w 2012
651V

Carmageddon Reincarnation w Sieci w 2012

Deweloper i twórca oryginalnego Carmageddon, tak jak wskazywał licznik na ich stronie, ujawnił nam detale nowej odsłony swej kultowej samochodówki. Carmageddon Reincarnation pojawi się w roku 2012 - jednak tylko w dystrybucji cyfrowej. Co wiemy poza tym?xxxxx

 

Poza tym, niestety, niewiele. Wiadomo, że studio odzyskało prawa do tej marki z rąk Square Enix i obecnie aktywnie poszukuje producenta (czytaj: inwestora), który pozwoliłby ruszyć produkcji pełną parą - aktualnie jest na bardzo wczesnym etapie dewelopingu.

 

 

"Carmageddon powraca do swych korzeni deweloperskich. Oryginalnie testował możliwości ówczesnych platform, jesteśmy szczęśliwi, że gra będzie mogła nareszcie pokazać na co ją stać na współczesnych platformach. Spodziewajcie się tego samego czarnego humoru i komiksowej przemocy, które zagwarantowały sukces oryginału. Śmiech, szalone power-upy i ekstremalana destrukcja powracają. Upewnimy się, że fani dostaną to, czego oczekiwali od Carmageddon, a nowi odkryją wszelkie uroki tej produkcji"

 

- twierdzą członkowie studia Stainless. Szykuje się więc fun w starym stylu i nowej jakości. Czy jednak wersja DLC zagwarantuje odpowiednie wrażenia? Póki co platform nie sprecyzowano, a jednocześnie pojawiły się pogłoski o możliwej ekskluzywności na XLA. Poczekajmy jednak na konkrety.

Tagi: carmageddon dlc stainless