nariko nariko 25.05.2012 09:30
Konkurs PSX Extreme - ruszył III etap!
372V

Konkurs PSX Extreme - ruszył III etap!

Ekipa PSX Extreme zorganizowała konkurs, w którym do wygrania są... trzy konsole Nintendo 3DS. Warto nadmienić, że tym razem wszyscy mają szanse na wygraną - wszak "nic nie trzeba rzeźbić ani malować". Zainteresowani? Wbijajcie do rozwinięcia!
Ekipa PSX Extreme zorganizowała konkurs, w którym do wygrania są... trzy konsole Nintendo 3DS. Warto nadmienić, że tym razem wszyscy mają szanse na wygraną - wszak "nic nie trzeba rzeźbić ani malować". Zainteresowani? Wbijajcie do rozwinięcia!

[AKTUALIZACJA 25 MAJA 2012]

Bez zbędnego owijania w bawełnę. Poniżej trzecie, finałowe pytanie w naszej zabawie. Przypominamy, że w tej rundzie szybkość może mieć znaczenie (szczęście również się przyda) - wygrywa 3., 33. i 333. mail.

PYTANIE 3: Wymień trzy dowolne filmy zrecenzowane w Regionie Filmowym, który pojawił się w majowym numerze PSX Extreme.

MAIL: Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy .

TEMAT MAILA: Konkurs 3 x 3DS – III etap

TERMIN NADSYŁANIA ODPOWIEDZI: konkurs zakończy się w momencie wyłonienia trzech zwycięzców. O fakcie tym poinformujemy na PPE.pl

Przypominamy - odpowiedzi wysyłajcie z maila, z którego korzystaliście w dwóch poprzednich etapach - potencjalny zwycięzca musi zgromadzić komplet poprawnych odpowiedzi wysłanych z jednego maila.

Wyniki konkursu opublikujemy w poniedziałkowe popołudnie na PPE.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się tuż po zakończeniu konkursu w celu ustalenia danych osobowych niezbędnych do wysłania nagród.

[AKTUALIZACJA 24 MAJA 2012]

Drodzy Uczestnicy, zgodnie z obietnicą garść informacji odnośnie III etapu zabawy.

a) pytanie konkursowe pojawi się jutro, 25 maja (piątek) w godzinach 9-10. III etap potrwa do momentu zgromadzenia minimum 333 maili, z zaznaczenie, iż trzy odpowiedzi będą poprawne. Liczymy, że w piątkowe popołudnie będzie już wszystko wiadomo :).

b) pytanie będzie związane z majowym numerem PSX Extreme, warto więc mieć go pod ręką

c) III etap, podobnie jak dwa poprzednie, będzie miał swój dedykowany adres mailowy

d) przypominamy - aby mieć szansę na wygraną, należy nadesłać odpowiedź z tego samego adresu mailowego, z którego korzystaliście przy okazji dwóch poprzednich etapów

e) w naszym konkursie 3 x Nintendo 3DS wygrywa 3., 33. i 333 mail, który trafi na skrzynkę mailową (decyduje godzina i kolejność spływania maili według skrzynki mailowej na home.pl)

f) w sytuacji, gdy dany mail będzie na szczęśliwym miejscu, sprawdzamy poprawność odpowiedzi we wszystkich etapach i w przypadku pozytywnej weryfikacji kontaktujemy się mailowo ze zwycięzcą

UWAGA! Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek (28 maja) po południu. Zdecydowaliśmy się przesunąc ten termin z niedzieli, aby mieć wystarczająco dużo czas na skontaktowanie się ze zwycięzcami (Ci oczywiście o wygranej dowiedzą się wcześniej :)).

[AKTUALIZACJA 17 MAJA 2012]

Drodzy Uczestnicy, czas na rozpoczęcie II etapu naszej zabawy!

Poniżej znajdziecie drugie pytanie konkursowe. Czas na przesłanie odpowiedzi macie od dzisiaj do środy, 23 maja (do godziny 23:59, decyduje czas spłynięcia maila na skrzynkę pocztową) - przypominamy, na tym etapie nie decyduje szybkość nadsyłania odpowiedzi. Dla drugiego pytania dedykowany jest nowy adres mailowy - pamiętajcie, aby to na niego przesłać odpowiedź. Po zakończeniu II etapu, poinformujemy, kiedy będzie można spodziewać się trzeciego, finałowego pytania w naszej zabawie. Zapraszamy do nadsyłania odpowiedzi. Pamiętajcie, że aby mieć szansę na wygraną, odpowiedź należy wysłać z tego samego maila, z którego korzystaliście w I etapie.

PYTANIE 2: Podaj nazwy dwóch specjalnych zagrań, które pojawiły się na screenach w recenzji Inazuma Eleven 2 w majowym numerze PSX Extreme.

MAIL: Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy .

TEMAT MAILA: Konkurs 3 x 3DS – II etap

TERMIN NADSYŁANIA ODPOWIEDZI: do 23 maja włącznie (tj. do 23:59, 23 maja; decyduje czas spłynięcia maila na skrzynkę pocztową).

UWAGA! Kolejne informacje o konkursie pojawią się 24 maja, po zakończeniu II etapu.

-----------

[AKTUALIZACJA 15 MAJA 2012] Drodzy Uczestnicy, przypominamy, iż termin nadsyłania odpowiedzi w I etapie naszego konkursu mija dzisiaj, 15 maja, o 23:59.

[AKTUALIZACJA 8 MAJA 2012] Drodzy Uczestnicy, zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy dzisiaj harmonogram konkursu.

Otrzymaliśmy wiele sygnałów od naszych Czytelników, że o konkursie, z racji wyjazdów i urlopów, dowiedzieli się dopiero po długim weekendzie majowym i nie mieli jeszcze możliwości zakupienia najnowszego numeru PSX Extreme, który jest niezbędny, aby wziąć udział w zabawie. Zdecydowaliśmy się przesunąć termin zakończenia I etapu z 9 maja na 15 maja. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy zainteresowany będzie miał możliwość wzięcia udziału w zabawie. Przypominamy tym samym, że aby mieć szansę na główną wygraną, należy wziąć udział we wszystkich trzech etapach. Jak będzie wyglądało to w praktyce?

I etap - potrwa do 15 maja włącznie (wtorek) do godz. 23.59 (decyduje godzina spłynięcia maila na skrzynkę konkursową - ). Przypominamy pytanie konkursowe:

PYTANIE 1: Podaj wynik meczu Polska – Grecja widoczny na zdjęciu w recenzji UEFA Euro 2012 w majowym numerze PSX Extreme.

MAIL: Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy .

TEMAT MAILA: Konkurs 3 x 3DS – I etap

TERMIN NADSYŁANIA ODPOWIEDZI: do 15 maja włącznie (tj. do 23:59, 15 maja; decyduje czas spłynięcia maila na skrzynkę pocztową).

II etap - rozpocznie się 17 maja (czwartek). W ciągu dnia na PPE.pl pojawi się drugie pytanie konkursowe. Przypominamy, że na tym etapie szybkość nadesłania odpowiedzi nie ma znaczenia (grunt, aby była poprawna i wysłana z tego samego maila, z którego skorzystaliście w I etapie). Drugi etap potrwa przez tydzień, czyli do 23 maja (środa). O terminach przypomnimy jeszcze przy okazji kolejnych aktualizacji.

III etap - będzie trwał tylko przez jeden dzień - 25 maja (piątek; zanotujcie w kalendarzu :)), a to ze względu na fakt, iż w tym przypadku szybkość nadesłania odpowiedzi będzie miała znaczenie i jesteśmy przekonani, że przy tak dużym zainteresowaniu nie będzie problemu, aby w ciągu dnia wyłonić zwycięzców (przypominamy, że szansę na wygraną będzie miał 3., 33. i 333. mail, o ile Uczestnik udzielił poprawnych odpowiedzi na wcześniejsze pytania - szczegóły znajdziecie w regulaminie).

Zakończenie zabawy - w momencie wyłonienia zwycięzców, poinformujemy ich o tym drogą mailową. Oficjalne wyniki konkursu ogłosimy na PPE.pl 27 maja w niedzielę.

Póki co serdecznie dziękujemy tym, którzy nadesłali już swoje odpowiedzi, a także zapraszamy tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wzięcia udziału w zabawie. Na odpowiedzi w I etapie czekamy do 15 maja włącznie. Przypominamy, że w przypadku jakichkolwiek pytań oddajemy do Wasze dyspozycji adres mailowy - .

UWAGA! Kolejne informacje o zabawie pojawią się 16 maja, po zakończeniu I etapu.

[AKTUALIZACJA 5 MAJA 2012] Drodzy Uczestnicy, za nami kilka pierwszych dni zabawy. Dziękujemy za nadsyłane odpowiedzi, zwracamy jednak uwagę na jeden fakt, który uwidocznił się w trakcie trwania konkursu. Przypominamy, iż w pierwszym etapie odpowiedzi należy przesyłać na maila , a nie na . Ten drugi mail służy jedynie kwestiom organizacyjnym (możecie przesłać na niego swoje ewentualne zapytania związane z konkursem).

----------

Jak to wygląda w praktyce? Do 9 maja włącznie przesyłacie odpowiedź na pierwsze pytanie. Po nadesłaniu odpowiedzi dostaniecie maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie Waszego zgłoszenia (mail powinien trafić na Waszą skrzynkę w ciągu minuty, jeśli go nie znajdziecie, sprawdźcie folder z SPAM-em). Potem czekacie na rozpoczęcie II etapu, w którym będzie kilka dni na nadesłanie odpowiedzi na drugie pytanie (o terminach poinformujemy przy okazji zakończenia I etapu). Następnie III etap – i znowu kilka dni na nadesłanie odpowiedzi, aczkolwiek tutaj warto być szybkim – w zabawie wygrywa 3., 33. i 333. nadesłany mail. Jeśli Wasz mail z poprawną odpowiedzią znajdzie się na którymś ze wskazanych miejsc, sprawdzamy, czy z tego samego maila udzieliliście poprawnych odpowiedzi na pierwsze i drugie pytanie – jeśli wszystko jest OK, Nintendo 3DS trafia do Was :). Proste!

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o maile na adres .

A już dzisiaj czas na I etap – przygotujcie skrzynki mailowe, zaopatrzcie się w najnowszy numer PSX Extreme i do dzieła!

Poniżej znajdziecie pełny regulamin konkursu, ale zanim do niego dojdziemy, w żołnierskich słowach wyjaśnimy, na czym polega cała zabawa. Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, które w maju pojawią się na PPE.pl. Pierwsze pytanie opublikowaliśmy w tym newsie oraz w najnowszym numerze PSX Extreme, który w sprzedaży znajdziecie od 2 maja. Odpowiedzi wystarczy przesłać mailem na wskazany adres mailowy i oczekiwać na II etap konkursu, o starcie którego poinformujemy na PPE.pl.

Pierwszy etap startuje już dzisiaj – skrzynka mailowa jest gotowa, pozostaje Wam jedynie czekać na majowy PSX Extreme, którego dotyczy pierwsze pytanie. Czas na przesłanie odpowiedzi – do 23:59, 9 maja włącznie (decyduje godzina spłynięcia maila na skrzynkę pocztową).

Jak to wygląda w praktyce? Do 9 maja włącznie przesyłacie odpowiedź na pierwsze pytanie. Po nadesłaniu odpowiedzi dostaniecie maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie Waszego zgłoszenia (mail powinien trafić na Waszą skrzynkę w ciągu minuty, jeśli go nie znajdziecie, sprawdźcie folder z SPAM-em). Potem czekacie na rozpoczęcie II etapu, w którym będzie kilka dni na nadesłanie odpowiedzi na drugie pytanie (o terminach poinformujemy przy okazji zakończenia I etapu). Następnie III etap – i znowu kilka dni na nadesłanie odpowiedzi, aczkolwiek tutaj warto być szybkim – w zabawie wygrywa 3., 33. i 333. nadesłany mail. Jeśli Wasz mail z poprawną odpowiedzią znajdzie się na którymś ze wskazanych miejsc, sprawdzamy, czy z tego samego maila udzieliliście poprawnych odpowiedzi na pierwsze i drugie pytanie – jeśli wszystko jest OK, Nintendo 3DS trafia do Was :). Proste!

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o maile na adres konkurs3ds@psxextreme.pl.

A już dzisiaj czas na I etap – przygotujcie skrzynki mailowe, zaopatrzcie się w najnowszy numer PSX Extreme i do dzieła!

KONKURS – 3 x NINTENDO 3DS

PYTANIE 1: Podaj wynik meczu Polska – Grecja widoczny na zdjęciu w recenzji UEFA Euro 2012 w majowym numerze PSX Extreme.

MAIL: Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy konkurs1@psxextreme.pl.

TEMAT MAILA: Konkurs 3 x 3DS – I etap

TERMIN NADSYŁANIA ODPOWIEDZI: do 9 maja włącznie (tj. do 23:59, 9 maja; decyduje czas spłynięcia maila na skrzynkę pocztową).

UWAGA! W przypadku I i II etapu konkursu szybkość nadesłania odpowiedzi nie ma znaczenia. Waszym zadaniem jest nadesłanie poprawnej odpowiedzi w terminie wyznaczonym przez Organizatora.

UWAGA! Prosimy, aby w komentarzach nie udzielać odpowiedzi za pytania konkursowe.

REGULAMIN
1.    Organizatorem konkursu jest wydawca magazynu PSX Extreme i portalu PPE.pl firma AD MUSIC S.A., z siedzibą w Warszawie (kod 04-533), przy ul. Cedrowej 34, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000358773, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, NIP 952-20-90-656
2.    Zasady konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (tj. 1 maja 2012 roku) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
3.    Konkurs odbywać się będzie w dniach 1 maja – 25 maja 2012 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 maja.
4.    Konkurs składa się z trzech etapów. O kolejnych etapach konkursu Organizator poinformuje Uczestników na PPE.pl.
5.    W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy wydawnictwa oraz redaktorzy magazynu PSX Extreme oraz portalu PPE.pl.

ZASADY KONKURSU
1.    Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na 3 pytania, które w maju zostaną opublikowane na PPE.pl. Pierwsze pytanie konkursowe opublikowane zostanie na PPE.pl w dniu rozpoczęcia konkursu (tj. 1 maja 2012 roku) oraz w majowym numerze PSX Extreme. Kolejne pytania pojawią się na PPE.pl w ramach II i III etapu konkursu. O terminach kolejnych etapów konkursu Organizator poinformuje na PPE.pl.
2.    Odpowiedzi na kolejne pytania muszą zostać przesłane na adres mailowy wskazany przez Organizatora konkursu. Dla każdego etapu konkursu dedykowany zostanie specjalny adres mailowy. Organizator poinformuje o tym fakcie Uczestników. Odpowiedzi wysłane na inny adres niż wskazany nie będą brane pod uwagę.
3.    Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu rozstrzygnięcia danego etapu, w zależności od ilości nadesłanych odpowiedzi. O fakcie tym Organizator niezwłocznie poinformuje Uczestników.
4.    Aby mieć szansę na wygraną, każdy Uczestnik winien przesłać poprawne odpowiedzi dla danego etapu na wskazane przez Organizatora adresy mailowe z zastrzeżeniem, że odpowiedzi muszą być nadesłane z tego samego konta mailowego Uczestnika. Ważne - aby mieć szansę na wygraną, należy wziąć udział we wszystkich trzech etapach. Odpowiedzi tylko na jedno lub dwa pytania nie będą brane pod uwagę.
5.    Jeden Uczestnik może przesłać nieograniczoną ilość odpowiedzi z różnych kont pocztowych z zastrzeżeniem punktu 4 Zasad Konkursu, tj. aby mieć szansę na wygraną, jeden zestaw poprawnych odpowiedzi musi być przesłany z jednego konta mailowego. Obowiązuje zasada - jeden adres mailowy = jeden zestaw odpowiedzi.
6.    Jeden Uczestnik nie może przesyłać wielokrotnie odpowiedzi na to samo pytanie, używając tego samego konta pocztowego. Odpowiedzi takie będą kasowane, co uniemożliwi Uczestnikowi zgromadzenie trzech poprawnych odpowiedzi w trzech kolejnych etapach. Wyklucza się tym samym możliwość przesyłania drugiego i kolejnego maila z odpowiedzią na to samo pytanie w wyniku np. pomyłki przy wysyłaniu pierwszego maila. Obowiązuje zasada - jedno pytanie = jedna odpowiedź z jednego adresu mailowego. Dwie lub więcej odpowiedzi na to samo pytanie nadesłane z tego samego konta pocztowego spowodują usunięcie wszystkich nadesłanych odpowiedzi pochodzących z danego konta mailowego.
7.    O końcowej klasyfikacji decyduje kolejność nadesłanych odpowiedzi na skrzynkę mailową wskazaną przez Organizatora w III etapie konkursu. Nagrody trafią do osób, których maile wg wskazania skrzynki mailowej znajdą się na 3., 33. i 333. miejscu i spełnią wymogi zawarte w punkcie 8 Zasad Konkursu. O ostatecznej kolejności decyduje czas spłynięcia maili na skrzynkę mailową w III etapie konkursu.
8.    W sytuacji, gdy Uczestnik w III etapie konkursu (po udzieleniu odpowiedzi na trzecie, ostatnie pytanie) znajdzie się na jednym ze zwycięskich miejsc (tj. 3., 33. lub 333.), nastąpi weryfikacja poprawności pozostałych odpowiedzi przesłanych na wskazane przez Organizatora skrzynki mailowe. Uczestnik wygra nagrodę w sytuacji, gdy jego odpowiedzi na wszystkie trzy pytania będą poprawne oraz będą nadesłane z tego samego maila. W przypadku gdy jeden z powyższych warunków nie zostanie spełniony (tj. brak kompletu poprawnych odpowiedzi lub odpowiedzi nadesłane z różnych kont mailowych), szansę na zwycięstwo będzie miała kolejna osoba z listy (tj. 4., 34. lub 334.). Opisany mechanizm ma zastosowanie aż do momentu wyłonienia trójki zwycięzców.
9.    Organizator zastrzega, iż w przypadku I i II etapu poprawność odpowiedzi nie będzie weryfikowana. Poprawność odpowiedzi będzie weryfikowana w III etapie konkursu. W przypadku gdy Uczestnik znajdzie się na zwycięskim miejscu w III etapie konkursu (tj. 3., 33. lub 333.), a jego odpowiedzi w I lub II etapie nie będą poprawne, straci on szansę na wygranie nagrody głównej.
10.    Wszystkie nadesłane przez Uczestników maile weryfikowane będą pod kątem ustalonych przez Organizatora terminów. Podstawą weryfikacji jest czas spłynięcia wiadomości na wskazaną w danym etapie konkursu skrzynkę mailową funkcjonującą w home.pl.

NAGRODY
1.    W konkursie do wygrania są 3 konsole Nintendo 3DS.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1.    Decyzje Organizatora o wynikach konkursu ma charakter ostateczny i nie przysługuje od niej odwołanie.
2.    Przystąpienie do udziału w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
3.    W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
4.    Wszelkie informacje organizacyjne dostępne są na PPE.pl.

Przypominamy również, iż wszelkie niejasności wyjaśnimy pod adresem mailowym konkurs3ds@psxextreme.pl. W przypadku często pojawiających się pytań, odpowiedzi na nie opublikujemy w aktualnym newsie.

O wszelkich informacjach dotyczących konkursu będziemy informowali w tym newsie oraz w oddzielnych informacjach, które pojawią się na PPE.pl - na pewno niczego nie przegapicie!

Jeszcze raz zapraszamy do zabawy. Powodzenia!

UWAGA! Prosimy, aby w komentarzach nie udzielać odpowiedzi za pytania konkursowe.

Tagi: