Jakub Dudkowski Jakub Dudkowski 08.05.2011 11:30
Prezentacja nowego Tekkena na Tajwanie
1101V

Prezentacja nowego Tekkena na Tajwanie

Dwa dni temu na Tajwanie odbyła się prezentacja Tekken Tag Tournament 2. Katsuhiro Harada z Namco Bandai opowiedział przybyłym o pracach nad tym tytułem, a także wspomniał o dwóch innych bijatykach ze słowem Tekken w nazwie.xxxxx

 

Ledwie wczoraj zamieściliśmy nowe screeny z najnowszej części Króla Żelaznej Pięści, a już nadszedł czas na kolejne wieści. Najważniejsze informacje z prezentacji w mieście Tajpej podane są poniżej.

 

 

 

- W TTT2 mają znaleźć się 44 postacie (największa ilość w serii do tej pory).
- Harada po raz kolejny powiedział, że Jun nigdy nie była uważana za zmarłą, lecz za zaginioną.
- Grafika w Tekken Tag Tournament 2 jest znacznie lepsza niż w Tekkenie 6. Poprawki obejmują mimikę, modele postaci i efekty specjalne. Zawodnicy w TTT2 posiadają 1,5 raza więcej poligonów niż te w T6.
- Zaprezentowana w Tajpej wersja nie jest najnowszą - mogliśmy ją już oglądać w tym roku na targach AOU. Spowolnienia rozgrywki występujące tu nie będą się pojawiały w wersji finalnej.
- Gra jest ukończona w 70-75%, ale proces tworzenia gry został opóźniony z powodu trzęsienia ziemi.
- Harada zdradził, że TTT2 trafi na automaty jesienią.
- Historia w sequelu Tekken Tag Tournament ponownie nie należy do kanonu właściwej serii.
- Harada nie chce mówić na temat konsolowej wersji przed wydaniem TTT2 na automatach, ale konwersja nie jest wykluczona.
- Według szacunków Street Fighter X Tekken jest ukończony w 50%, podczas gdy prace nad drugim crossoverem zostały wstrzymane ze względu na nowego Taga.
 
 
Po prezentacji jej uczestnicy mogli przetestować grę. Jedna z obecnych tam osób nagrała walkę pomiędzy Armor Kingiem i Larsem a Hwoarangiem i Baekiem.

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: