Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.04.2010 17:26
Koty opanowały japońskie PS Home
934V

Koty opanowały japońskie PS Home

Shuukan Toro Station to popierdółkowata gra wydana w 2009 przez SCE na PS3 i PSP. Głównymi bohaterami tego zbioru mini-gierek, podlanych motywami z Simsów, są dwa słodziuchne koty, które stale rywalizują ze sobą w 10. różnych dyscyplinach (wyścigi, "skradanka", kręgle itp).xxxxx
 


Nie da się ukryć, że Shuukan Toro Station (zwany też "Weekly Toro Station") to tytuł czysto japońskiej krwi - takiego zbioru dziwactw na pewno nie ujrzycie w europejskich i amerykańskich produkcjach. Poniżej filmik z gameplayu:

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]
 


Urocze te kotki, prawda? Cium-cium-cium... O czym to ja mówiłem? A tak: dzisiaj na japońskim PlayStation Home pojawił się nowy lounge, którego tematyka jest skoncentrowana właśnie na Shuukan Toro Station. Osoby składające wizytę temu kociemu przybytkowi będą mogły pobiegać po prowincjonalnym, japońskim miasteczku, wyciągniętym jakby z kociego tytułu. Gracze mogą spotkać na miejscu sławną futrzastą parkę – Toro i Kuno, a także inne maskotki związane z Shuukan Toro Station.

 


Oczywiście nowe miejsce na PlayStation Home służy również jako sklep, w którym SCE opycha różne dekorację dla awatarów graczy - m.in. za kilka złotych można kupić już dzisiaj przebrania obu kotów, a także meble, które odpowiadają wyglądem tym z Shuukan Toro Station. W Japonii Kuno i Toro to już dzisiaj właściwie maskotki SCE. Nie ma gracza, który by ich nie kojarzył z konsolą PlayStation. Myślicie, że i u nas przyjęłyby się dwa takie piszczące futrzaki?

 

Tagi: