deshirey deshirey 24.07.2011 09:00
GIGA-QUIZ PS3Site: Co wiesz o serii Assassin's Creed?
330V

GIGA-QUIZ PS3Site: Co wiesz o serii Assassin's Creed?

Witajcie w kolejnej, cotygodniowej edycji naszego GIGA-QUIZU, w którym jak zawsze czeka na Was 30 pytań z wybranej przez nas serii gier. Tym razem zabierzemy Was w podróż po kilku ważnych epokach historycznych za sprawą serii Assassin's Creed. Jeśli przygody zakapturzonych skrytobójców nie są Wam obce, koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę na temat tej zasłużonej marki!
Witajcie w kolejnej, cotygodniowej edycji naszego GIGA-QUIZU, w którym jak zawsze czeka na Was 30 pytań z wybranej przez nas serii gier. Tym razem zabierzemy Was w podróż po kilku ważnych epokach historycznych za sprawą serii Assassin's Creed. Jeśli przygody zakapturzonych skrytobójców nie są Wam obce, koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę na temat tej zasłużonej marki!UWAGA! QUIZ ZAWIERA DUŻO SPOILERÓW! JEŚLI NIE CHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY Z GRĄ, NIE RYZYKUJ!


Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy, że klikniecie w poniższy link i odpowiecie na 30 następujących po sobie pytań. Następnie, gdy podacie swoją ksywkę, będziecie mogli poznać swój wynik. Za każdą prawidłową odpowiedź dostajecie 10 punktów, więc za cały quiz możecie zdobyć ich razem trzysta.


Weź udział w naszym QUIZIE!
UWAGA! W ŻADNYM WYPADKU NIE WPISUJEMY ODPOWIEDZI W KOMENTARZACH POD TYM WPISEM!

Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy! I przestrzegamy: jeżeli nie chcecie sobie jej psuć, lepiej nie zaglądajcie do komentarzy :)

Tagi: