redakcja PPE redakcja PPE 13.04.2011 21:29
Trenuj do rekordu z Marcinem Urbasiem
529V

Trenuj do rekordu z Marcinem Urbasiem

Jeżeli zainteresowała Was niedawna informacja o inicjatywie polskiego oddziału Microsoftu i próbie pobicia rekordu Guinnessa w grze Kinect Sports, a dodatkowo mieszkacie w Warszawie, to najbliższą sobotę możecie spędzić całkiem aktywnie...xxxxx

 

Warszawa - 13 kwietnia 2011 r.

Firma Microsoft Polska zaprasza wszystkich chętnych na niezwykły trening z Marcinem Urbasiem. Mistrz Europy w sprincie z 2002 r. pomoże nam przygotować się do bicia rekordu Guinnessa w kategorii "największy sprint na 100 m. w sieci" w grze Kinect Sports na Kinect dla Xbox 360.

Wszystkich chętnych mających ochotę zmierzyć się z naszym mistrzem zapraszamy 16 kwietnia o godzinie 12:00 do centrum handlowego Blue City w Warszawie, gdzie nie tylko będzie można wziąć udział w zawodach z atrakcyjnymi nagrodami (akcesoria sportowe firmy Adidas), ale także skorzystać z porad Marcina Urbasia dotyczących biegania.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]Spotkanie z mistrzem Europy to trening przed znacznie poważniejszym testem - próbą pobicia rekordu Guinnessa.  Aby wziąć udział w tym wydarzeniu dołącz do nas i tysięcy innych użytkowników usługi Xbox LIVE 23 kwietnia o godzinie 19:00. Każdy biegacz otrzyma w nagrodę specjalną koszulkę dla swojego Awatara z motywem Światowych Rekordów Guinnessa.

Próba bicia rekordu to tylko jedno z wydarzeń, jakie będzie miało miejsce podczas darmowego weekendu z Xbox LIVE, w którym każdy posiadacz konsoli Xbox 360 połączonej z Internetem otrzyma darmowy dostęp do funkcjonalności konta Gold, w tym możliwość grania w sieci z innymi graczami.


Darmowy Weekend z Xbox LIVE, który nazwaliśmy Reprezentacjami Narodowymi Xbox, potrwa od czwartku 21 marca do poniedziałku 25 kwietnia. Nie przegap swojej szansy na sprawdzenie pełnych możliwości usługi Xbox LIVE oraz obniżek cen dostępnych w trakcie darmowego weekendu.
 

Tagi:

Nie przegap