ONE ONE 15.06.2010 09:16
[E3 2010] Bulletstorm numerem jeden na konferencji EA
321V

[E3 2010] Bulletstorm numerem jeden na konferencji EA

Jeżeli oglądaliście konferencje Electronic Arts, to zapewne wiecie, że ostatnim tytułem prezentowanym przez Elektroników był Bulletstorm. Produkcja polskiego studia People Can Fly, która zdaniem wielu, była prawdziwą wisienką na torcie i numerem jeden wczorajszej konferencji EA. Graficznie gra może śmiało konkurować z drugą częścią Crysis. Rozgrywka to także bardzo mocna strona gry, jest szybko, krwawo i dość efektownie. Wszystko prezentuje się bardzo zgrabnie i na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z tytułem z wyższej półki... z polskim tytułem. Bulletstorm pojawi się na półkach sklepowych 22 lutego (w Polsce prawdopodobnie 25 lutego) 2011 roku. Warto czekać? Oj, jak najbardziej. Poniżej wideo z konferencji EA.

Jeżeli oglądaliście konferencje Electronic Arts, to zapewne wiecie, że ostatnim tytułem prezentowanym przez Elektroników był Bulletstorm. Produkcja polskiego studia People Can Fly, która zdaniem wielu, była prawdziwą wisienką na torcie i numerem jeden wczorajszej konferencji EA. Graficznie gra może śmiało konkurować z drugą częścią Crysis. Rozgrywka to także bardzo mocna strona gry, jest szybko, krwawo i dość efektownie. Wszystko prezentuje się bardzo zgrabnie i na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z tytułem z wyższej półki... z polskim tytułem.

Bulletstorm pojawi się na półkach sklepowych 22 lutego (w Polsce prawdopodobnie 25 lutego) 2011 roku. Warto czekać? Oj, jak najbardziej. Poniżej wideo z konferencji EA.

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: bulletstorm Crysis e3 e3 2010 Electronic Arts epic games fly jest oj oka People Can Fly roku wideo