SKLEP
pyszny pyszny 24.05.2010 19:42
Killzone 3 już oficjalnie!
417V

Killzone 3 już oficjalnie!

Sony Computer Entertainment oficjalnie zapowiedziało właśnie trzecią część Killzone! Jest to informacja oficjalna, potwierdzona u samego źródła oraz podana do publicznej wiadomości przez serwis internetowy PPE.pl. W rozwinięciu treści przeczytać możecie oficjalną notkę prasową na ten temat.


Sony Computer Entertainment oficjalnie zapowiedziało właśnie trzecią część Killzone! Jest to informacja oficjalna, potwierdzona u samego źródła oraz podana do publicznej wiadomości przez serwis internetowy PPE.pl. W rozwinięciu treści przeczytać możecie oficjalną notkę prasową na ten temat.


"Helghaści powracają. Zapowiedź Killzone 3 na PlayStation 3.

Wojna daleka jest od wygranej. Przygotuj się na epicką batalię przeciwko śmiertelnym wrogom, na PlayStation 3.


Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło powrót ikony shooterów FPP, serii Killzone, na PlayStation 3. Powracając z zaciekłą walką na wielką skalę, Killzone 3 to wybuchowe, filmowe doświadczenie bardziej intensywne niż poprzednio. Z większą ilością pojazdów, wybuchowego arsenału oraz systemem walki wręcz w zbliżeniu, wznawia walkę przeciwko bezlitosnej Armii Helghanu kolosalnych proporcji. To starcie Dawida z Goliatem.... o ile Goliat miał tysiące żołnierzy i broń nuklearną.


Historia zaczyna się tam, gdzie skończyło Killzone 2. Visari, zły dyktator Helghanu, leży martwy u stóp Rico i Seva. Bitwa została wygrana, ale wojnie daleko do końca. Śmierć Visariego zostawiła po sobie świat politycznych układów, wewnętrznych walk i morderstw. W międzyczasie jego prezent pożegnalny, bomba atomowa zdetonowana w stolicy Helghanu, Pyrrusie, zdziesiątkowała inwazyjne oddziały ISA. Bez wsparcia, posiłków i z szybko topniejącymi zapasami, musisz teraz walczyć przeciwko machinie wojennej Helghanu sam.


Epickie filmowe wojenne doświadczenie


Z levelami 10 razy większymi niż w Killzone 2, oto Helghan jakiego jeszcze nie widziałeś. Zetkniesz się z brutalną walką w niesprzyjających środowiskach, które grozić będą pogrzebem na tej planecie. Czeka Cię mozolny marsz przez tereny toksycznych, nuklearnych odpadów, zagubisz się w zabójczej, obcej dżungli, powalczysz w gorzkich warunkach arktycznych, aż dotrzesz ze swą bitwą w kosmos, walcząc przeciwko helghańskiej dominacji - a każda z lokacji zawierać będzie specyficzny styl rozgrywki, którego umiejętności będziesz musiał posiąść.


Bądź w centrum akcji


Killzone 3 będzie w całości grywalny w stereoskopowym 3D, jeszcze bardziej wciągając Cię w nieprzyjazny świat i osadzając w sercu akcji. Ale bądź ostrożny. Gdy doświadczysz tego świata w wysokiej rozdzielczości i stereoskopowym 3D, będziesz bał się tego, co czeka dosłownie za każdym rogiem.


Wystąp przeciwko jeszcze wścieklejszej armii Helghanu


Helghaści powracają - jeszcze więksi i groźniejsi niż kiedykolwiek widziałeś. Od szturmowców z jetpackami, do dzierżących przenośną broń masowej zagłady, Twoi przeciwnicy będą twardsi, bardziej przerażający oraz wyekwipowani w nowe zabawki, wiecznie poszukując destrukcji.


Przygotuj się do bitwy!"
Wniosek? Będzie lepiej, mocniej i bardziej kozacko. Trzymamy za SCE kciuki!

Tagi: fpp goliat Guerrilla Games killzone Killzone 2 Killzone 3 oficjalna playstation 3 prezent SCE sony Sony Computer Entertainment Sony Computer Entertainment Europe walki