SKLEP
rogerio rogerio 28.02.2010 01:28
Japońskie gwiazdy w służbie gier wideo
252V

Japońskie gwiazdy w służbie gier wideo

Japonia to kraj, w którym branża muzyczna jest dość mocno powiązana z grami wideo. Gwiazdy j-popu i j-rocka bardzo często użyczają na potrzeby gier swój wizerunek, głos czy utwory muzyczne a czasem nawet tworzą je specjalnie na "zamówienie" danego producenta. W rozwinięciu możecie zapoznać się z częścią z nich w moim osobistym, mocno subiektywnym TOP 10. Oczywiście wraz z teledyskami, które zazwyczaj nawiązują klimatem do danej gry i są naprawdę świetnie zrealizowane. Zapraszam na ponad 30 minutowy rekonesans.


Japonia to kraj, w którym branża muzyczna jest dość mocno powiązana z grami wideo. Gwiazdy j-popu i j-rocka bardzo często użyczają na potrzeby gier swój wizerunek, głos czy utwory muzyczne a czasem nawet tworzą je specjalnie na "zamówienie" danego producenta. W rozwinięciu możecie zapoznać się z częścią z nich w moim osobistym, mocno subiektywnym TOP 10. Oczywiście wraz z teledyskami, które zazwyczaj nawiązują klimatem do danej gry i są naprawdę świetnie zrealizowane. Zapraszam na ponad 30 minutowy rekonesans.Ranking:
10. Koda Kumi - Real Emotion (Final Fantasy X-2)  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  9. Bonnie Pink - Ring a Bell (Tales of Vesperia)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  8. Ayaka - Why (Crisis Core: Final Fantasy VII)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  7. Beat Crusaders - Phantom Planet (LittleBigPlanet)

  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  5. L'Arc~en~Ciel - Drink it down (Devil May Cry 4)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  4. Tsukiko Amano - Koe ( Fatal Frame III)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  3. Gackt - Redemption ( Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  2. Utada Hikaru - Passion (Kingdom Hearts)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]  1. Tsukiko Amano - Chou (Fatal Frame II)
  [Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: beat crusaders ciekawostki Crisis Core Final Fantasy VII dirge of cerberus final fantasy vii fatal frame ii fatal frame iii final fantasy vii 7 final fantasy VII-2 japonia koda kumi real emotion muzyka nintendo wii ranking teledysk tsukiko amano chou wideo