ONE ONE 24.02.2010 10:47
Kratos uderzy w najnowszym odcinku GTTV
352V

Kratos uderzy w najnowszym odcinku GTTV

Gotowi na potężne uderzenie, które zmieni Wasz sposób spostrzegania gier tej generacji? Gotowi na maksymalną brutalność, litry krwi, niekontrolowaną wściekłość, efektowność rodem z największych produkcji filmowych? Gotowi na... chaos? Jeżeli odpowiedz brzmi tak, to wiedzcie, że spotkanie z Bogiem Wojny nastąpi już w najbliższy czwartek piątek. Wczesnym rankiem, GameTrailers będzie miał dla wszystkich graczy zupełnie nowy materiał z God of War III. Możecie spodziewać się prezentacji levelu, który jakiś czas temu rzucił na kolana niejednego dziennikarza. Poniżej mały przedsmak czwartkowego odcinku GTTV. Gotowi?

Gotowi na potężne uderzenie, które zmieni Wasz sposób spostrzegania gier tej generacji? Gotowi na maksymalną brutalność, litry krwi, niekontrolowaną wściekłość, efektowność rodem z największych produkcji filmowych? Gotowi na... chaos? Jeżeli odpowiedz brzmi tak, to wiedzcie, że spotkanie z Bogiem Wojny nastąpi już w najbliższy czwartek piątek. Wczesnym rankiem, GameTrailers będzie miał dla wszystkich graczy zupełnie nowy materiał z God of War III. Możecie spodziewać się prezentacji levelu, który jakiś czas temu rzucił na kolana niejednego dziennikarza.

Poniżej mały przedsmak czwartkowego odcinku GTTV. Gotowi?

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: gametrailers god of war god of war III gttv kratos levelu nintendo wii playstation 3 sony santa monica temu tv episode wideo wii