nariko nariko 20.02.2010 11:58
PSX Extreme#151
537V

PSX Extreme#151

Najnowszy numer najlepszego magazynu o konsolach powinien być już dostępny w sprzedaży w całym kraju. Cena wciąż niezmienna i za 7,99 zł dostajemy jak zwykle potężną dawkę profesjonalnego materiału o grach. Poniżej wstępniak naczelnego i zawartość:


Najnowszy numer najlepszego magazynu o konsolach powinien być już dostępny w sprzedaży w całym kraju. Cena wciąż niezmienna i za 7,99 zł dostajemy jak zwykle potężną dawkę profesjonalnego materiału o grach. Poniżej wstępniak naczelnego i zawartość:Początek 2010 roku wypada nad wyraz okazale. W styczniu była Bayonetta, w lutym Mass Effect 2, w marcu mamy dwóch bohaterów - BioShock 2 i Heavy Rain. Ten drugi w ostatnich dniach dosłownie "wyskakiwał z lodówki", przypominając mi listopadowy hype na Modern Warfare 2.Mnie również się udzieliło, do tego stopnia, że korzystając z ubikacji czy wsiadając do samochodu miałem skojarzenia z grą. Jeszcze trochę, a zacząłbym przyporządkowywać swoje myśli do 4 przycisków pada. Ten najbardziej pobudzający wyobraźnię tytuł ostatnich kilkunastu (jeśli nie kilkudziesięciu) miesięcy został ograny przez czwórkę naszych redaktorów. Opinie są różne, rozrzut ocen od 7 do 9. Ale te kontrowersje nie zaszkodzą produkcji Francuzów, ba, wręcz przeciwnie. W redakcji na przykład, każdy ma ochotę sprawdzić osobiście, czy Myszaq z Kosem mieli rację. Nie zdradzając nic więcej, zapraszam do recenzji, którą śmiało możecie czytać, nie bojąc się spoilerów. (...)

W recenzjach prócz dwóch wyżej wymienionych produkcji znalazło się sporo głośnych tytułów, nie wszystkie jednak spełniły pokładane w nich nadzieje. (...)
Ograliśmy również kody Just Cause 2 i Battlefield: Bad Company 2. Ten drugi w Sztokholmie, w siedzibie DICE. Zapowiada się cudnie. Mamy dla Was również sporo tematów okołogrowych, choćby dość obszerny materiał o odbiornikach, odpowiadający na wiele powtarzających się pytań - LCD, plazma czy projekt? A może monitor? Opisujemy zalety i wady każdej z tych opcji. Słyszeliście o akcji "Nie przerabiam, nie kradnę"? Na przełomie stycznia i lutego było o niej głośno, bo przedsięwzięcie polskiego Microsoftu spotkało się z reakcją, a raczej kontrakcją, która przycisnęła firmę do podjęcia kroków związanych z polskim Xbox Live. Dosyć kuriozalna to sytuacja, na której finał wciąż czekamy. Polecam również lekturę "Okiem Maniaka" Butchera oraz "Konsole 4ever"? Urala, którzy w swoich tekstach skupili się na dość nośnym temacie - 3D w ujęciu gamingowym. Zax w Kąciku RPG również dostarczył miłej lektury. Polecam z punktu widzenia Czytelnika, którym ja też poniekąd jestem. Do przeczytania za miesiąc. [[email protected]] 

CO NOWEGO
2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA
FALLOUT: NEW VEGAS
GRAN TURISMO 5
LAST GUARDIAN, THE
TRAUMA TEAMPLAYTESTY

BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2
JUST CAUSE 2
MODNATION RACERSHARDKOR
EWOLUCJA BOHATERÓW
GRABIEŻCY
GRACZPOSPOLITA
KONSOLE 4EVER?
LCD, PLAZMA CZY PROJEKTOR?
OD GRACZA DLA GRACZY
OKIEM MANIAKA
POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - ATARI 2600
SZMUGLER
TO BYŁO GRANE
WYJŚĆ Z TEJ GRY Z TWARZĄ
WARTE UWAGI
AKCJA - REAKCJA. EFEKT?
CIĘŻKI DESZCZ, CIĘŻKA OCENA
CZARNE KONIE 2010 ROKU
ECHA Z RAPTURE
IPOD TOUCH - POLECAMY
KONKURS ALIENS VS PREDATOR
KONKURS SILENT HILL: SHATTERED MEMORIES
POWRÓT HARDKOROWCA
REGION FILMOWY
WYWIADY
ZGRENTGEN - MODERN WARFARE 2RECENZJE

PS3
ALIENS VS PREDATOR
BAND HERO
BIOSHOCK 2
DANTE'S INFERNO
HEAVY RAIN
MAG
SINGSTAR POP EDITION
SONIC & SEGA ALL-STARS RACING
TORNADO OUTBREAK
VANCOUVER 2010
WHITE KNIGHT CHRONICLES

XBOX360
ALIENS VS PREDATOR
BAND HERO
BIOSHOCK 2
DANTE'S INFERNO
SONIC & SEGA ALL-STARS RACING
TORNADO OUTBREAK
VANCOUVER 2010

Wii
FINAL FANTASY CC: CRYSTAL BEARERS
NO MORE HEROES 2: DESPERATE STRUGGLE
RABBIDS GO HOME
TATSUNOKO VS CAPCOM: ULTIMATE ALL-STARS

POCKET
ARMY OF TWO: THE 40TH DAY
ATELIER ANNIE: ALCHEMISTS OF SERA ISLAND
PUZZLE CHRONICLES
SANDS OF DESTRUCTION

GRY BEZ TEKTURY
ASSASSIN'S CREED II: BATTLE OF FORLI
DRACULA UNDEAD AWAKENING
VANDAL HEARTS: FLAMES OF JUDGMENT

Tagi: bad company Battlefield: Bad Company bioshock grach grupa 69 heavy rain kosem marcu Mass Effect mieli modern warfare polska prasa Psx extreme