admin admin 16.02.2010 14:16
FFXIII - ofensywa Microsoftu kontynuowana
419V

FFXIII - ofensywa Microsoftu kontynuowana

Nie wierzycie? Oto i najlepszy dowód - powyższy zrzut ekranu z serwisu PlayStation Universe, zdominowanego przez reklamy gry Final Fantasy XIII... w wersji na konsolę Xbox 360.


Nie wierzycie? Oto i najlepszy dowód - powyższy zrzut ekranu z serwisu PlayStation Universe, zdominowanego przez reklamy gry Final Fantasy XIII... w wersji na konsolę Xbox 360.Może i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wspomniany portal, jak sama nazwa wskazuje, skupia się wyłącznie na marce PlayStation. Po kliknięciu w którąś z reklam jesteśmy automatycznie przenoszeni na kontrolowaną przez Microsoft witrynę o FFXIII.


Wszystko wskazuje na to, że gigant z Redmond nie zamierza zaprzestać swojej agresywnej kampanii reklamowej, zapoczątkowanej wraz z "oszukańczą" reklamą wyemitowaną podczas tegorocznych rozgrywek NBA Celebrity All-Star, sponsorowanych przez firmę Square Enix. Jeśli dotychczas nie mieliście okazji jej zobaczyć, możecie to zrobić teraz:[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]


Co o tym wszystkim myślicie? Rozumiem, że biznes kieruje się swoimi regułami, ale czy to do końca uczciwe? W końcu nawet w najgorszej dżungli panują jakieś zasady.

Tagi: fakt FFXIII final fantasy xiii gigant kampania reklamowa Microsoft nazwa reklam reklamy Square Enix wraz xbox 360