ONE ONE 14.02.2010 14:21
Fl0wer za grosze
390V

Fl0wer za grosze

Ciąg dalszy promocji gier z pod skrzydła studia That Game Company. Po możliwości ściągnięcia zupełnie za darmo tytułu Fl0w, kolej na kolejną oryginalną, nietuzinkową i jedną z lepszych produkcji jakie znajdziecie na wirtualnych półkach PS Store. Mowa o Fl0wer, który darzę wielkim sentymentem. Jest to jeden z tych tytułów, który zapada w pamięci na długi czas, a wasze drugie połówki inaczej spojrzą na "dziecinne hobby", któremu poświęcacie tyle czasu, zaufajcie mi. Otóż obecna cena Fl0wer na polskim PS Store wynosi śmieszne 10zł. To naprawdę niewiele, więc jeżeli do tej pory nie mieliście okazji posmakować tej gry, to gorącą zachęcam, naprawdę warto! Promocja potrwa tylko do 18 lutego. A poniżej przewodni utwór tej gry, czyli drobna szczypta magii w dwóch różnych wersjach.

Ciąg dalszy promocji gier z pod skrzydła studia That Game Company. Po możliwości ściągnięcia zupełnie za darmo tytułu Fl0w, kolej na kolejną oryginalną, nietuzinkową i jedną z lepszych produkcji jakie znajdziecie na wirtualnych półkach PS Store. Mowa o Fl0wer, który darzę wielkim sentymentem. Jest to jeden z tych tytułów, który zapada w pamięci na długi czas, a wasze drugie połówki inaczej spojrzą na "dziecinne hobby", któremu poświęcacie tyle czasu, zaufajcie mi.

Otóż obecna cena Fl0wer na polskim PS Store wynosi śmieszne 10zł. To naprawdę niewiele, więc jeżeli do tej pory nie mieliście okazji posmakować tej gry, to gorącą zachęcam, naprawdę warto! Promocja potrwa tylko do 18 lutego.

A poniżej przewodni utwór tej gry, czyli drobna szczypta magii w dwóch różnych wersjach.


[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: fl0w flower game company gier gry jakie pory promocja ps store that game company tyle za darmo zapada