redakcja@pssite.com [email protected] 13.02.2010 12:15
Konkurs Heavy Rain – ciężki wybór, ciężki deszcz. Scena 2: „Złomowisko”.
1021V

Konkurs Heavy Rain – ciężki wybór, ciężki deszcz. Scena 2: „Złomowisko”.

 

Wraz z SCE Polska przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowy konkurs - "Ciężki wybór, ciężki deszcz" - związany ze zbliżającą się superprodu

 


Wraz z SCE Polska przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowy konkurs - "Ciężki wybór, ciężki deszcz" - związany ze zbliżającą się superprodukcją pt. Heavy Rain. Na zwycięzcę czeka konsola PS3 i gra Heavy Rain w polskiej wersji językowej. Waszym zadaniem będzie przebrnąć przez cztery sceny tworzące jedną historię (wymyśloną przez nas), w której główną rolę odgrywa agent FBI - Norman Jayden. Sceny pojawią w odkreślonych terminach - scena pierwsza już się zakończyła. Nadszedł czas na scenę drugą. Przypominamy, że w pierwszej scenie prawidłowo odpowiedziało około 180 Czytelników (na 1200) co daje pewne prawdopodobieństwo, że nikomu się nie uda odgadnąć wszystkich 4 scen - w takim wypadku o konsolę powalczą osoby z 3 prawidłowymi odpowiedziami na koncie. Zapraszamy do zabawy!

W przeciwieństwie do gry, gdzie jest wiele możliwości rozwiązania danej sytuacji, tutaj będzie tylko jedna prawidłowa opcja, której wytypowanie pozwoli Wam uczestniczyć w walce o nagrody. Zasady są proste: wystarczy, że każdy z Was, w komentarzach do danej sceny, wytypuje swoją opcję (reakcję na daną sytuację) określając ją przyciskiem pada PlayStation (kółko, kwadrat, trójkąt, krzyżyk). GŁOSOWAĆ MOŻNA TYLKO RAZ W DANEJ SCENIE.


 


Z oczywistych przyczyn w zabawie mogą uczestniczyć Czytelnicy PS3 Site , którzy zarejestrowali swoje konta do 4 lutego włącznie, nie później.


 


 Nagrody:  • Nagrodą główną jest: Konsola PS3 wraz z grą Havy Rain  • Nagrody II stopnia za rozwiązanie przynajmniej 3 epizodów: dwie gry Heavy Rain  • Dziesięciu graczy którzy rozwiążą prawidłowo przynajmniej dwa zadania POD RZĄD, zostanie nagrodzonych gadżetami związanymi z PlayStation (nagrody III stopnia).


 


Sponsorem nagród jest SCE Polska.

 Terminarz scen:  • 6-12 lutego - SCENA 1 (zakończona)  • 13-16 lutego - SCENA 2 (obecna)  • 17-20 lutego- SCENA 3  • 21-23 lutego - SCENA 4  • 24 lutego - ZAKOŃCZENIE (???)


 


 


Aby wszyscy mieli pewność, że nie zmieniamy odpowiedzi w trakcie trwania zabawy, ostateczne rozwiązanie zostało zgrane na serwer i znajduje się pod adresem:


następna strona


Tagi: Heavy Rain jayden konkurs norman jayden proste SCE scen scena SCEP takim uda walce zabawy

Przejdź do strony