pyszny pyszny 06.02.2010 21:33
Aliens vs Predator ocenione
622V

Aliens vs Predator ocenione

Będzie krótko i szokująco. Pojawił się pierwszy punktowy werdykt dla Aliens vs Predator wydany przez prestiżowy magazyn GameInformer. Jeśli nie chcesz znać pierwszej opinii na temat najnowszej gry Rebellion, lepiej nie klikaj "Czytaj dalej"...


Będzie krótko i szokująco. Pojawił się pierwszy punktowy werdykt dla Aliens vs Predator wydany przez prestiżowy magazyn GameInformer. Jeśli nie chcesz znać pierwszej opinii na temat najnowszej gry Rebellion, lepiej nie klikaj "Czytaj dalej"...5.75? Nisko. Już niedługo skonfrontujemy zapowiedzi GameInformera z rzeczywistością. Bardzo ciekawi mnie czy autor magazynu chciał w naprawdę beznadziejny idiotyczny sposób zaistnieć w branży, czy może faktycznie autorzy Aliens vs Predator powinni się za swój produkt niemiłosiernie wstydzić. Co sądzicie?

[UPDATE by Pyszny] Po przeczytaniu całej recenzji mogę jedynie powiedzieć, że jest ona nierzetelna, pobieżna i pusta w jakiekolwiek naprawdę konkretne informacje o grze. Autor tego tekstu stwierdza, że wszystko jest złe, ale tak naprawdę nie podaje konkretnych przyczyn swoich wnioskowań. Wydaje mi się, że nie warto sugerować się tak niemiarodajnym werdyktem. To naprawdę tragiczny tekst. Nie chcę bronić AvP gdyż nie grałem jeszcze w produkt finalny, ale... momentami wydawało mi się, jakbym czytał o zupełnie innym tytule niż ten, który zapamiętałem z wersji demonstracyjnej.

Tagi: aliens predator aliens vs predator autorzy informacje jest magazyn Rebellion za