Konrad Adamczewski Konrad Adamczewski 16.04.2010 12:16
Książę atakuje z każdej strony...
645V

Książę atakuje z każdej strony...

Wygląda na to, że w maju nowy Prince of Persia będzie wyskakiwał nawet z lodówki. Ubisoft stara się jak może, żeby każdy, niezależnie od posiadanej platformy, miał okazję zagrać w The Forgotten Sands. Poszczególne edycje gry zaoferują nieco inne wrażenia, o czym świadczą kolejne filmy z Księcia na PSP i Wii.xxxxx
 


Na pierwszy ogień idzie handheld Sony. Tutaj nowy PoP to platformer w 2,5 D, zatem dostaniemy grę podobną do poprzednich wersji przygód Księcia na PSP. Jest sporo skakania i bardzo dobrze. Do grania w autobusie/na wykładzie/na kibelku w sam raz.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]


Konsola Nintendo dostanie grę niewiele przypominającą wersję z X360 i PS3, bo z własnym, odmiennym scenariuszem i mechaniką zabawy. Dojdzie oczywiście sterowanie wiilotem, co ma stanowić dodatkowy atut tej produkcji i w oczywisty sposób odróżniać ją od tytułów z mocniejszych konsol. Graficznie jest przyzwoicie, więc niewykluczone, że osobiście skuszę się na tego Księcia w pierwszej kolejności. Swoją drogą ciekaw jestem, czy komuś będzie się chciało ukończyć wszystkie wersje „Zapomnianych Piasków”?

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: prince of persia: the forgotten sands ubisoft