ONE ONE 29.09.2009 11:49
Super Street Fighter IV - pierwsze szczegóły
379V

Super Street Fighter IV - pierwsze szczegóły

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych spekulacjach dotyczących nowej wersji Street Fightera. Dziś możemy już mówić o konkretach. Super Street Fighter IV pojawi się na PS3 i X360 wiosną 2010 roku. Nie będzie to dodatek, a zupełnie nowa gra, która zostanie wydana na płycie. Oprócz zbalansowania postaci (element gry na który narzekano w SFIV), w grze znajdziemy zupełnie nowych fighterów. Obecnie mówi się o 8 zawodnikach. Na dzień dzisiejszy możemy wymienić T. Hawk i Dee Jay, którzy już gościli w poprzednich odsłonach Street Fightera, a także zupełnie nową postać, niejaką Juri. Oczywiście każdy nowy zawodnik otrzyma własną arenę. To tyle jeżeli chodzi o nowości, nie wykluczone, że kolejne wiadomości zostaną zapowiedziane wraz z zbliżającą się premierą. Pytanie do Capcom, nie można było tego udostępnić za pośrednictwem patcha/dodatku? Poniżej znajdziecie teaser.

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych spekulacjach dotyczących nowej wersji Street Fightera. Dziś możemy już mówić o konkretach.

Super Street Fighter IV pojawi się na PS3 i X360 wiosną 2010 roku. Nie będzie to dodatek, a zupełnie nowa gra, która zostanie wydana na płycie. Oprócz zbalansowania postaci (element gry na który narzekano w SFIV), w grze znajdziemy zupełnie nowych fighterów. Obecnie mówi się o 8 zawodnikach. Na dzień dzisiejszy możemy wymienić T. Hawk i Dee Jay, którzy już gościli w poprzednich odsłonach Street Fightera, a także zupełnie nową postać, niejaką Juri. Oczywiście każdy nowy zawodnik otrzyma własną arenę.

To tyle jeżeli chodzi o nowości, nie wykluczone, że kolejne wiadomości zostaną zapowiedziane wraz z zbliżającą się premierą. Pytanie do Capcom, nie można było tego udostępnić za pośrednictwem patcha/dodatku? Poniżej znajdziecie teaser.


źródło

Tagi: Capcom dee jay element hawk nowa gra patcha street fighter super street fighter IV teaser tego wraz za