nariko nariko 26.09.2009 11:49
Minis - launch titles
339V

Minis - launch titles

1 października zadebiutuje na PSP nowa usługa Minis, a wraz z nią na PlayStation Store pojawi się aż 15 startowych tytułów. Póki co, ujawniono 11 z nich. Poniżej lista gier wraz z developerami: ■Hero of Sparta - Gameloft ■AstroTripper - PomPom Games ■Fieldrunners - Subatomic Studios ■Funky Punch - Solus Games ■Kahoots - Honeyslug ■Pinball Dreaming: Dreams - Cowboy Rodeo ■Minigore - Mountain Sheep ■FMX - Xendex ■Vempire - Impressionware ■Arcade Air Hockey & Bowling - Icon Games ■Tetris - EA Z pewnością najbardziej godną uwagi pozycją jest chodzona bijatyka z elementami RPG - Hero of Sparta, która spory sukces odniosła wcześniej na Iphone. W rozwinięciu znajdziecie trailer.


1 października zadebiutuje na PSP nowa usługa Minis, a wraz z nią na PlayStation Store pojawi się aż 15 startowych tytułów. Póki co, ujawniono 11 z nich. Poniżej lista gier wraz z developerami:

Hero of Sparta - Gameloft
AstroTripper - PomPom Games
Fieldrunners - Subatomic Studios
Funky Punch - Solus Games
Kahoots - Honeyslug
Pinball Dreaming: Dreams - Cowboy Rodeo
Minigore - Mountain Sheep
FMX - Xendex
Vempire - Impressionware
Arcade Air Hockey & Bowling - Icon Games
Tetris - EA

Z pewnością najbardziej godną uwagi pozycją jest chodzona bijatyka z elementami RPG - Hero of Sparta, która spory sukces odniosła wcześniej na Iphone. W rozwinięciu znajdziecie trailer.

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]


Tagi: cowboy rodeo fmx funky punch gameloft iPhone launch launch titles minis mountain sheep pompom psp spory vempire