nariko nariko 07.09.2009 12:04
Rockstar i plany na 2010 rok
426V

Rockstar i plany na 2010 rok

Na stronie Rockstar pojawiły się właśnie odpowiedzi developera na pytania graczy dotyczące najnowszego dodatku do GTA 4 (The Ballad of Gay Tony). Jedna z osób przypadkowo poruszyła wątek konsoli PS3 (a w zasadzie była to prośba o konwersję dlc na platformę Sony), co spowodowało, ujawnienie planów wydawniczych firmy na zbliżający się 2010 r.: (anthonycr):
PS3, proszę! Nie zapominajcie, że Grand Theft Auto zadebiutowało jako pierwsze na systemie Playstation (PS1)”:


Na stronie Rockstar pojawiły się właśnie odpowiedzi developera na pytania graczy dotyczące najnowszego dodatku do GTA 4 (The Ballad of Gay Tony). Jedna z osób przypadkowo poruszyła wątek konsoli PS3 (a w zasadzie była to prośba o konwersję dlc na platformę Sony), co spowodowało, ujawnienie planów wydawniczych firmy na zbliżający się 2010 r.:

(anthonycr):

PS3, proszę! Nie zapominajcie, że Grand Theft Auto zadebiutowało jako pierwsze na systemie Playstation (PS1)”:

odp.: Doceniamy entuzjazm posiadaczy PlayStation 3 i wierzcie nam, wiemy skąd on pochodzi. To właśnie dlatego bardzo ciężko pracujemy nad tytułami przygotowywanymi przez nas na 2010 r. Wiemy, że lineup na PS3 będzie bardzo ekscytujący dla was, zagracie bowiem w takie tytuły jak Red Dead Redemption, Max Payne 3 i Agent będący tytułem w formie wyłączności dla PlayStation 3 (od Rockstar North, twórców serii Grand Theft Auto). Co więcej, mamy w zanadrzu coś jeszcze do ogłoszenia... Dziękujemy za cierpliwości i proszę zostańcie z nami!


To na prawdę zaskakujące, że gra będąca w produkcji od 5 lat nie doczekała się jeszcze żadnego trailera. Tymczasem otrzymaliśmy zapewnienie, że zagramy Agenta w 2010 r. Jestem bardzo ciekawa jak ten tytuł prezentuje się w akcji. [źródło]

Tagi: Agent auto co DLC Grand Theft Auto Max Payne Max Payne 3 playstation 3 PS1 ps3 red dead redemption Rockstar Rockstar North serii