Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.09.2018 20:29
One Piece: World Seeker. Kolejna premiera Bandai Namco opóźniona
454V

One Piece: World Seeker. Kolejna premiera Bandai Namco opóźniona

Bandai Namco nie ma ostatnio szczęścia do dotrzymywania wyznaczonych wcześniej dat premier. Po obsuwie Code Vein japońska firma ogłasza, że dłużej poczekamy też na One Piece: World Seeker.

One Piece: World Seeker miało pojawić się na rynku pod koniec 2018 roku. Wiemy już, że tak się nie stanie. Bandai Namco zapowiedziało, że tytuł zobaczymy na półkach sklepowych dopiero w 2019 roku (tak samo jak Code Vein).

Jaka jest przyczyna tego opóźnienia? Koji Nakajima, główny producent z Bandai Namco powiedział, że wszystko w związku z chęcią zaspokojenia wysokich oczekiwań fanów.

"One Piece: World Seeker to najbardziej ambitna gra One Piece w historii. Jesteśmy świadomi jej wielkiego potencjału i chcemy się upewnić, że ten tytuł zadowoli wszystkich fanów. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu daty premiery One Piece: World Seeker, by wykorzystać dodatkowy czas, na stworzenie możliwie najlepszej możliwej gry" - powiedział Nakajima z Bandai Namco.

Bandai Namco potwierdziło, że na TGS 2018 pojawi się wersja demonstracyjna One Piece: World Seeker. W trakcie imprezy zaprezentowany zostanie również nowy zwiastun gry.

Tagi: banda namco data premiery obsuwa One Piece: World Seeker