Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 14:02
Uwe Boll gwiazdą dokumentu. Kontrowersyjny reżyser opowie o swojej pracy
528V

Uwe Boll gwiazdą dokumentu. Kontrowersyjny reżyser opowie o swojej pracy

Twórca słabych ekranizacji gier nie męczy fanów elektronicznej rozgrywki swoimi nowymi pracami, jednak ponownie usłyszymy o tym charyzmatycznym Niemcu. Uwe Boll otrzyma własny dokument.

Uwe Boll w 2009 roku zgarnął Złotą Malinę za najgorszego reżysera. Twórca podczas swojej kariery pracował nad takimi filmami jak „Postal”, „Szczury tunelowe”, „BloodRayne”, „Alone in the Dark: Wyspa cienia”, czy też „Dungeon Siege: W imię króla”.

Uwe Boll oskarża innego reżysera o plagiat jego plakatu BloodRayne

Dokument o pracy Niemca może okazać się sporą ciekawostką, ponieważ Sean Patrick Shaul postanowił przedstawić historię Bolla za pomocą wywiadów. Podczas dyskusji zapoznamy się z wypowiedziami krytyków, czy też współpracowników reżysera.

W produkcji poznamy smaczki z ekranizacji gier, którymi w swoim czasie specjalizował się twórca, który zdecydował się zakończyć karierę po „Rampage 3: Zamach na prezydenta” - opowieść nie została doceniona przez widzów oraz krytyków.

Ciekawostką na pewno jest nazwa, ponieważ dokument został zatytułowany „Fuck You All: The Uwe Boll Story”, więc jak widać Shaul dobrze rozumie założenia projektu i możemy mieć nadzieję, że autor pokusi się o kilka grubych historii z życia Niemca.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2018/09/10/video-game-filmmaker-uwe-boll-documentary/

Tagi: bloodrayne film uwe boll