redakcja PPE redakcja PPE 12.09.2018 05:00
Wieczorna przerwa techniczna [aktualizacja]
1395V

Wieczorna przerwa techniczna [aktualizacja]

Drodzy Czytelnicy, dzisiaj o 22.30 wyłączamy nasz portal na kilka godzin w związku z pracami technicznymi związanymi z przyłączeniem do PPE strony NeoSite.pl. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. 

Aktualizacja 5:00

Drodzy Czytelnicy, znaczna część prac już za nami, strona na tę chwilę wraca do życia. Dwie kluczowe sprawy, które mogą się Wam rzucić w oczy, to przy zaimportowanych materiałach brak części zdjęć i brak komentarzy - materiał foto cały czas się kopiuje, więc będzie sukcesywnie się pojawiał, podobnie komentarze, które również będą sukcesywnie uzupełniane. W ciągu dnia będziemy starali się minimalizować zakres prac, aby nie obciążać strony, aczkolwiek jeśli zdarzą się "zamuły", z góry przepraszamy. 

Podsumowując: zaimportowane zostały newsy, teksty (recenzje i publicystyka), konta użytkowników, blogi, cały czas dogrywane są zdjęcia, a na import czekają komentarze. Niektórym z Was mogły pojawić się nowe osiągnięcia, ale pełne przeliczenie punktów i osiągnięć nastąpi po zakończeniu wszystkich importów. 

Uwaga! Przypominamy, że proces łącznie wciąż trwa i stąd np. brak punktów z NeoSite u osób, które miały tam konto. Po zakończeniu łączenia poinformujemy o tym i będzie wtedy można zgłaszać wszelkie braki. 


Przerwa techniczna potrwa od godziny 22.30 do 6.00 rano, aczkolwiek w zależności od szybkości całego procesu może dojść do takiej sytuacji, że również kolejną noc poświęcimy na dokończenie prac - będziemy informowali na bieżąco. 

Jaki wpływ na PPE będzie miało przyłączenie NeoSite.pl? W niektórych sekcjach (np. publicystyka czy poradniki) pojawią się materiały, które aktualnie dostępne są na NeoSite. Nie będzie żadnych zmian w layoucie PPE, układzie strony czy znanych Wam opcjach. Cały proces sprowadza się w głównej mierze do przeniesienia treści z Neo na PPE. 

Ponadto jeśli w ciągu najbliższych dni PPE nie będzie działało do końca prawidłowo (np. dłuższy czas wczytywania czy chwilowa niedostępność), prosimy mieć na uwadze, że może to być wynik prac związanych z importem danych. 

O przyłączeniu Neo do PPE informację znajdziecie również na NeoSite. 

Jeszcze raz z góry dziękujemy za wyrozumiałość. 

 

Tagi: ppe 3.0

Nie przegap