Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 09:17
The Last Remnant powraca. Zwiastun pokazuje odświeżoną wersję zmierzającą na PlayStation Store
940V

The Last Remnant powraca. Zwiastun pokazuje odświeżoną wersję zmierzającą na PlayStation 4

Dobra wiadomość dla sympatyków jRPG-ów. Square Enix potwierdziło przygotowanie odpicowanej wersji The Last Remnant i produkcja na dobry początek trafi na PlayStation Store. Z Tej okazji oglądamy zwiastun oraz znamy nawet datę premiery.

The Last Remnant to japoński RPG przygotowany i wydany przez Square Enix. Gra pierwotnie zadebiutowała wyłącznie na Xboksie 360, ale następnie została przeniesiona na komputery osobiste. Firma planowała stworzenie edycji na PlayStation 3, ale prace nad tytułem zostały anulowane.

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition zmierza na PlayStation 4 i Nintendo Switch

Dzisiaj mogę potwierdzić powrót The Last Remnant. Produkcja z dopiskiem „Remastered” trafi na PlayStation 4 już 6 grudnia – aktualnie trudno powiedzieć, czy możemy w tym wypadku mówić o światowej premierze, ponieważ poniższy materiał pojawił się wyłącznie na japońskim kanale Square Enix. Firma nie zdradza jeszcze konkretnych informacji dotyczących odświeżenia, ale wkrótce powinniśmy poznać wszystkie szczegóły – w końcu premiera odbędzie się już wkrótce.

Wskrzeszenie marki to naprawdę dobra wiadomość. The Last Remnant nie było na pewno najmocniejszym jRPG-iem poprzedniej generacji, ale miło spędziłem czas przy tym tytule. Gra oferuje ciekawy i długi wątek główny, którego ukończenie zajmuje około 60 godzin.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Square Enix The Last Remnant the last remnant remastered