Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 10:52
Overkill's The Walking Dead nadal wygląda biednie. Gameplay pokazuje najnowszą wersję gry
541V

Overkill's The Walking Dead nadal wygląda biednie. Gameplay pokazuje najnowszą wersję gry

Overkill Software staje przed bardzo trudnym zadaniem. Twórcy chcą zaoferować kolejną, kooperacyjną produkcję i aktualnie ich propozycja nie wygląda najlepiej. Tytuł może jednak obronić się posiadaną licencją.

Uniwersum The Walking Dead ma wielu oddanych sympatyków, na których na pewno liczy Overkill Software i 505 Games. Deweloperzy znani z serii Payday kończą prace nad nowym tytułem, ale gameplay z propozycji po prostu nie zachwyca.

Overkill's The Walking Dead zalicza solidny poślizg na PS4 i XOne

Czteroosobowe zespoły będą biegać po świecie The Walking Dead, rozwiązywać liczne zadania oraz oczywiście walczyć z truposzami. Tytuł miał trafić jednocześnie na trzy platformy już na początku listopada, jednak wydawca zdecydował się opóźnić premierę.

Według oficjalnych informacji – konsolowe wydanie zadebiutuje dopiero w lutym, by móc zaoferować grę w pudełku – ale jeszcze na E3 mieliśmy okazję spojrzeć na gameplay, który był przeładowany błędami. Studio mogło w tej sytuacji podjąć trudną decyzję, skupić się na usuwaniu bugów z jednej edycji, a dopiero po dopracowaniu wersji na PC, twórcy zajmą się konsolowym wydaniem.

Mimo to, najnowszy fragment rozgrywki nadal nie zachwyca. Overkill's The Walking Dead na udostępnionych materiałach wygląda bardzo zwyczajnie. Brakuje tutaj większego zagrożenia – oglądając film odniosłem wrażenie, że każdego przeciwnika wystarczy popchnąć, by bez najmniejszego problemu przedostać się do wyznaczonego miejsca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games gameplay Overkill Software overkill's the walking dead