Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 10:59
PlayStation LineUp Tour
2202V

PlayStation LineUp Tour. Oglądajcie z nami konferencję Sony

Jak dobrze rozpocząć tydzień po urlopie? Od ciekawej konferencji Sony. Japończycy zapraszają fanów dobrych gier na PlayStation LineUp Tour, czyli wydarzenie poprzedzające Tokyo Game Show 2018.

Tokyo Game Show 2018 odbędzie się w dniach 20-23 września, jednak Sony przyzwyczaiło graczy do przygotowywania konferencji jeszcze przed samym wydarzeniem. Japończycy podczas imprezy pozwalają spojrzeć na nowe gry oraz często mamy okazję zerknąć na kolejne wersje PlayStation 4, czy też PlayStation Vity.

Death Stranding z wielką prezentacją na TGS 2018 i line-up Konami

Sony doskonale zdaje sobie sprawę, że Tokyo Game Show 2018 nie interesuje wyłącznie mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni, więc firma specjalnie pokazuje również tytuły, które mogą zainteresować graczy z Zachodu – to właśnie show na poprzedzającym TGS 2015 zobaczyliśmy fantastyczny Nioh.

Trudno powiedzieć, czego tak naprawdę możemy się spodziewać, ponieważ w ostatnich dniach nie pojawiło się wiele plotek dotyczących imprezy. Jest to w sumie ciekawa sytuacja, ponieważ zazwyczaj w ręce informatorów wpadały konkretne przecieki, które niszczyły niespodzianki szykowane przez Sony.

PlayStation LineUp Tour rozpocznie się o godzinie 11:00... Będziecie oglądać? Zapraszamy w nasze skromne progi! ;)

Tagi: