Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 10:36
Insomniac Games jest otwarte na przygotowanie kolejnej gry na licencji
922V

Insomniac Games jest otwarte na przygotowanie kolejnej gry na licencji

Iron Man, Kapitan Ameryka, a może kolejna przygoda Spider-Mana? Insomniac Games jest otwarte na przygotowanie kolejnej gry na licencji, bo współpraca z Marvelem była wyjątkowo owocna. Korporacja pomogła rozwinąć przygodę Parkera.

W weekend mogliście się zapoznać z tekstem Igora, który postanowił wybrać dziesięciu superbohaterów zasługujących na wielką przygodę. Na liście naszego dziennikarza znalazł się między innymi Iron Man.

10 superbohaterów, którzy zasługują na własną grę z najwyższej półki

Insomniac Games nie zdradziło swoich kolejnych planów, jednak James Stevenson odpowiedzialny za kontakt ze społecznością wypowiedział się na temat współpracy z Marvelem. Przedstawiciel studia nie ukrywał, że wielka korporacja w znaczący sposób pomogła rozwinąć nową przygodę Człowieka-Pająka.

Stevenson zaznaczył, że Insomniac Games jest bardzo otwarte na przygotowanie kolejnej gry na licencji, ale jednocześnie deweloperzy nie chcą uciekać od elementów, które pozwoliły stworzyć fantastyczną przygodę Spider-Mana. Twórcy chętnie korzystali z rad oraz pomocy Marvela, który nie przeszkadzał w kreowaniu opowieści, a pracownicy pozwolili im czerpać garściami z ponad 50-letniego dorobku komiksów, postaci oraz ich historii.

Nie otrzymaliśmy oczywiście konkretnego zapewnienia, jednak trudno wyobrazić sobie, by związek Insomniac Games oraz Marvela mógł zakończyć się po jednej upojnej nocy. Spider-Man zanotował świetne oceny (średnia na poziomie 88%) i deweloperzy mają wszystkie niezbędne elementy, by zapewnić nam kolejne, ciekawe przygody.

Pewnie na konkretną zapowiedź będziemy musieli zaczekać dobre kilka lub nawet kilkanaście miesięcy, ale możemy mieć nadzieję, że słowa Stevensona nie padają bez powodu.

Źródło: https://wccftech.com/insomniac-marvel-drove-us-to-be-better/

Tagi: Insomniac Games Marvel Spider-Man