Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.09.2018 14:37
Capcom nadal zamierza przywracać stare marki. Dino Crisis po Resident Evil 2?
2848V

Capcom nadal zamierza przywracać stare marki. Dino Crisis po Resident Evil 2?

Capcom prowadzi od pewnego czasu bardzo skuteczną politykę przywracania do życia starych marek, na których powrót czekają miliony fanów. 

W rozmowie z Metro, odpowiedzialni za Resident Evil 2 Remake Producent Tsuyoshi Kanda i Reżyser Kazunori Kadoi, przyznali że nie zamierzają zatrzymać się tylko na tym projekcie.

Dziennikarz znanego portalu zapytał się Japończyków wprost, czy po stworzeniu odświeżonej wersji Residenta 2, wezmą się za trzecią odsłonę z podtytułem Nemesis, a być może nawet i Dino Crisis, o które prosimy żółto-niebieskich już tak długo.

Jako firma zawsze mieliśmy zamiar korzystać z naszej przeszłości i istniejących już dzieł, a także próbowaliśmy znaleźć odpowiednią drogę ku temu, aby zaprezentować to nowym graczom, którzy nigdy nie mieli okazji tego odkryć. Ten aspekt Capcomu jako firmy zawsze będzie dla nas ważnym kierunkiem.

Jak zatem w ostatnim czasie widzimy, Japończycy biorą się mocno do pracy i słuchają graczy. Dostaniemy już nawet remaster Onimushy, a o to musieliśmy się prosić od poprzedniej generacji. Dlatego też szansa na nowe Dino Crisis jest całkiem spora.

Dino Crisis Gameplay

Tagi: